Promocje

Jest 101 produktów.

Regały magazynowe - przemysłowe

Regały magazynowe

Regały magazynowe - nowoczesne wyposażenie magazynu

Odpowiednio zaprojektowane, solidne i funkcjonalne regały metalowe stanowią niezbędny element wyposażenia każdego magazynu, hali produkcyjnej, sklepu lub dowolnego innego pomieszczenia przystosowanego do przechowywania najróżniejszych przedmiotów.

Mając tego całkowitą świadomość, pragniemy zaoferować naszym Klientom nowoczesne, wykonane z najwyższej jakości materiałów regały magazynowe, idealnie dostosowane do Twoich wymagań. Nasz asortyment obejmuje kilkadziesiąt produktów takich jak np. solidny regał na opony. Ich atutem są, niżej wymienione, innowacyjne rozwiązania:

 • wzmocniona konstrukcja,

 • możliwość łączenia pojedynczych regałów w wydajne i nowoczesne systemy regałowe,

 • wymiary i maksymalne obciążenie dostosowane do potrzeb.

Dążąc do zapewnienia optymalnego komfortu, nasza oferta w zakresie regałów magazynowych dzieli się na trzy zasadnicze grupy.

W sprzedaży posiadamy solidne i funkcjonalne regały półkowe metalowe, regały piętrowane oraz regały warsztatowe. Każdy z powyższych typów regałów sprawdza się doskonale, w zależności od czynników takich jak: rodzaj i wymiary składowanych przedmiotów, ilość miejsca w magazynie czy sposób montażu regałów. Decydując się na nasze regały, wybierasz profesjonalne, niedrogie, a przede wszystkim niezawodne wyposażenie magazynów.

Podkategorie

 • Regały półkowe

  Prezentowane w tej kategorii metalowe regały półkowe zostały wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe, dokładne i stabilne. Meble te znakomicie spełnią swoją funkcję nie tylko w różnego rodzaju magazynach, farbykach czy halach produkcyjnych, ale mogą być z powodzeniem użytkowane również w warsztatach oraz przydomowych garażach.
  Każdy regał półkowy został poddany próbie wytrzymałościowej, która potwierdziła deklarowane obciążenie. W ofercie posiadamy zarówno funkcjonalne regały metalowe, jak i meble wyposażone w półki z płyty wiórowej. Z wszystkimi modelami prezentowanych mebli, takich jak wytrzymałe i trwałe metalowe regały, można zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z firmą – Estida Poznań. Regały są dostępne w wersji skręcanej lub zaczepowej z półkami metalowymi lub z płyty wiórowej o różnych parametrach technicznych. Dzięki temu każdy z klientów może dopasować produkt pod swoje indywidualne potrzeby, by czerpać jak najwięcej z konstrukcji metalowych regałów. Malowane proszkowo na kolor RAL 7035 - popiel. Do każdego regału metalowego istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek w naszym sklepie.

  • Regały skręcane
  • Regały zaczepowe
 • Regały paletowe

  Regały paletowe są nieodłączną częścią magazynowania. Składowanie towarów na paletach standardowych znalazło swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

 • Regały piętrowane

  Jednym z niezawodnych sposobów na optymalizację procesu składowania różnego rodzaju sprzętów, są nowoczesne regały piętrowane. Są to specjalnego typu regały metalowe, które mogą być łączone w wielopiętrowe moduły, co pozwala w optymalny sposób wykorzystać nawet niewielką ilość przestrzeni magazynowej. Regały piętrowane doskonale sprawdzają się przy składowaniu różnego typu materiałów i produktów, także tych o najcięższych rozmiarach.

  Wielką zaletą wykorzystywania regałów piętrowanych jest fakt, że systemy regałowe można montować i rozmontowywać w każdej chwili, przez łatwe i szybkie dokładanie lub ujmowanie poszczególnych regałów. Pozwala to w perfekcyjny sposób dostosować powierzchnię magazynową do ilości składowanych materiałów, w razie potrzeby – natychmiast ją zwiększając, poprzez montaż kolejnych pięter.

  Poszukują Państwo niezawodnego i sprawdzonego sposobu na kompleksowe wyposażenie magazynów? Interesują Państwa regały metalowe o piętrowanej konstrukcji? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze wytrzymałe i niedrogie regały z łatwością pozwolą na przechowywanie opon, ławek, stołów, elementów metalowych, drewnianych czy wykonywanych z tworzyw sztucznych. Polecane zarówno w dużych, jak i mniejszych magazynach, łatwe w montażu oraz w transporcie. Życzymy udanych zakupów.

 • Regały warsztatowe

  Każdy warsztat, magazyn lub sklep z dowolnymi artykułami oprócz funkcji typowo usługowej, powinien także zapewnić kompleksowe warunki do przechowywania narzędzi, towarów lub dowolnych innych przedmiotów. W ofercie firmy Estida znajda Państwo najwyższej jakości regały warsztatowe, wykonane z wytrzymałego i odpornego metalu. Charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której magazynowanie dowolnego rodzaju narzędzi i przedmiotów będzie łatwe i komfortowe jak nigdy wcześniej.

  Dostępne w naszej ofercie metalowe regały warsztatowe służą do składowania pojemników, opakowań z płynami, opraw narzędziowych czy narzędzi. Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby regały warsztatowe z naszej oferty łączyły w sobie funkcjonalność, najwyższą jakość oraz nowoczesny design.

  Wyposażenie magazynów – Poznań

  Bogaty asortyment naszych regałów magazynowych sprawia, że z naszej oferty każdy z Państwa bez problemu wybierze coś dla siebie. Posiadamy specjalne regały oraz stojaki do przechowywania metalowych prętów, regały na opony, skrzynki czy na pojemniki. W zależności od potrzeb i rodzaju przechowywanych przedmiotów, nasze regały warsztatowe charakteryzują się specjalistyczną konstrukcją, która nie tylko ułatwia załadunek i składowanie przedmiotów, ale jednocześnie poprawia ich bezpieczeństwo i zapobiega uszkodzeniom. W swojej ofercie posiadamy zarówno regały metalowe stacjonarne, jak i regały warsztatowe wyposażone w mechanizm jezdny z kółkami. Zapraszamy od zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 101 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus