Promocje

Jest 10 produktów.

Wózki i regały na opony

Wózki do opon

Wytrzymały, funkcjonalny, odporny na uszkodzenia i wygodny w obsłudze – taki jest regał na opony dostępny w asortymencie Estida. Przekonaj się, dlaczego warto zaopatrzyć się w nasze wózki do opon!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wózek do opon – Estida zaprasza do zakupów

Marka Estida dokłada wszelkich starań, aby propozycje w optymalnym stopniu odpowiadały na zapotrzebowanie firm z najróżniejszych branż. W tym celu do oferty wprowadziliśmy wózki magazynowe, a także solidne, komfortowe wózki do opon, pozwalające na szybki i wygodny transport opon oraz ich magazynowanie. Wózek do opon dostępny w naszym sklepie online Estida doskonale sprawdza się jako regał warsztatowy, dzięki czemu może mieć swoje zastosowanie jako wyposażenia magazynów.

Ponadto w asortymencie znajdziesz również taczki aluminiowe o regulowanej wysokości. Takie taczki są dostosowane do kształtu opon, dzięki czemu gwarantują stabilne zabezpieczenie podczas transportu. Możesz wybrać zarówno mniejsze modele o udźwigu do 200 kg, jak i nieco większe warianty, które utrzymają opony o maksymalnej wadze 300 kg.

Regał na opony od Estida

Wózek na opony to niezastąpione zaopatrzenie warsztatu samochodowego, wulkanizacyjnego czy też sklepu z oponami. Doskonale sprawdzą się również w przypadku osób prywatnych, które lubią mieć porządek w przydomowym warsztacie czy garażu. Wszechstronne zastosowanie sprawia, że naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Jak dopasować regał do opon do potrzeb swojego magazynu lub warsztatu? Warto rozważyć takie kwestie jak m.in.:

  • ilość wolnego miejsca,
  • przestrzeń przeznaczona do przechowywania,
  • wagę transportowanych opon,
  • częstotliwość użytkowania wózka.

Dobrze przemyślany wybór pozwoli na sprawne zorganizowanie przestrzeni warsztatowej. Wózki do opon umożliwią bezpieczne przechowywanie niezbędnych komponentów, a także ułatwią transport oraz sprawny załadunek i wyładunek towaru.

Wózki magazynowe – zobacz, co proponujemy

Dostępne w naszej kolekcji taczki i wózki do opon różnią się między sobą istotnymi parametrami, takimi jak: maksymalny udźwig, wysokość oraz pojemność czy sposób składowania. Pragniemy zaoferować również piętra wózka do opon pozwalające na zwiększenie powierzchni transportowej i magazynowej. Duża różnorodność produktów pozwala na wybór idealnego produktu dopasowanego do potrzeb Klienta. To jednak nie wszystko – sprawdź pozostałe kategorie w sklepie online Estida:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to serdecznie zapraszamy na zakupy!

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus