Promocje

Jest 13 produktów.

Regały piętrowane - magazynowe

Regały piętrowane

Jednym z niezawodnych sposobów na optymalizację procesu składowania różnego rodzaju sprzętów, są nowoczesne regały piętrowane. Są to specjalnego typu regały metalowe, które mogą być łączone w wielopiętrowe moduły, co pozwala w optymalny sposób wykorzystać nawet niewielką ilość przestrzeni magazynowej. Regały piętrowane doskonale sprawdzają się przy składowaniu różnego typu materiałów i produktów, także tych o najcięższych rozmiarach.

Wielką zaletą wykorzystywania regałów piętrowanych jest fakt, że systemy regałowe można montować i rozmontowywać w każdej chwili, przez łatwe i szybkie dokładanie lub ujmowanie poszczególnych regałów. Pozwala to w perfekcyjny sposób dostosować powierzchnię magazynową do ilości składowanych materiałów, w razie potrzeby – natychmiast ją zwiększając, poprzez montaż kolejnych pięter.

Poszukują Państwo niezawodnego i sprawdzonego sposobu na kompleksowe wyposażenie magazynów? Interesują Państwa regały metalowe o piętrowanej konstrukcji? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze wytrzymałe i niedrogie regały z łatwością pozwolą na przechowywanie opon, ławek, stołów, elementów metalowych, drewnianych czy wykonywanych z tworzyw sztucznych. Polecane zarówno w dużych, jak i mniejszych magazynach, łatwe w montażu oraz w transporcie. Życzymy udanych zakupów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus