Promocje

Jest 19 produktów.

Wózki do komisjonowania - kompletacji

Wózki do kompletacji

Wózki do komisjonowania to ważny element wyposażenia każdego punktu dostaw. Dlatego w ofercie sklepu internetowego ESTIDA przygotowaliśmy szeroki wybór wózków do kompletacji zamówień. Z ich pomocą każda firma może zyskać przewagę konkurencyjną w zakresie szybkości i skuteczności dostaw towaru do klientów. Wpływa to zatem na zadowolenie klienta, warto więc zainwestować w tego rodzaju zaopatrzenie przedsiębiorstwa. Jak działa wózek do kompletacji? Sprawdź nasz asortyment!

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Czym są wózki do komisjonowania?

Wózki kompletacyjne to połączenie wózków paletowych z elektrycznymi wózkami podnośnikowymi. Mają na celu ułatwienie kompletacji zamówień i przyspieszenie pracy operatorów wózków. Charakteryzują się dużą powierzchnią użytkową, a także specyficzną konstrukcją, która umożliwia operatorowi wózka łatwy dostęp do towaru na wózku. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również siły pracowników.

Dlaczego warto wybrać nasze wózki do kompletacji?

Branża logistyczna jest bardzo zróżnicowana, a jej dużą częścią jest kompletacja zamówień. Aby wykonywanie tego rodzaju obowiązków pracowniczych było ułatwione, warto zainwestować w odpowiednie wózki do komisjonowania. Z ich pomocą można zapewnić ergonomiczne warunki pracy, a dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo i dobrostan operatorów wózków. Wybierając wózek do kompletacji, zwróć uwagę na wagę towaru, wysokość regału czy też nośniki ładunków. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór wózków, które możesz dostosować do swoich potrzeb (dzięki modułowej konstrukcji i personalizacji zamówień).

Wózki do kompletacji zamówień – co obejmuje nasza oferta?

Potrzebujesz przewieźć delikatne towary? A może zależy Ci na pracy dwupoziomowej? Bez względu na specyfikę potrzeb, u nas znajdziesz rozmaite propozycje wózków do komisjonowania. Proponujemy m.in.:

  • wózek do kompletacji zamówień ze składaną podłogą,
  • wieszak jezdny podwójny,
  • wózek do półwyrobów,
  • wózek do kartonów,
  • wózek wysoki z 4 półkami i schodkami.

Nasze wózki kompletacyjne są skonstruowane z wytrzymałych materiałów. To wpływa na komfort użytkowania, wytrzymałość, a także spory udźwig wózków – w zależności od modelu od 250 kg aż do nawet 1000 kg. Standardowo w każdym wózku obecne są dwa koła obrotowe z seryjnie montowanymi osłonami i dwa koła stałe. Wózki do komisjonowania mają konstrukcję z kątowników stalowych, a modele ze składaną podłogą zostały wyprodukowane z wykorzystaniem płyty drewnopodobnej (MDF).

Oferta online ESTIDA

Produkty dostępne w asortymencie ESTIDA wyróżniają się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Potwierdza to długoletnia gwarancja – nawet na 12 lat. Wózki do kompletacji to jednak nie wszystko, co obejmuje nasza oferta. Proponujemy również różnego rodzaju wózki magazynowe, w tym:

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus