Promocje

Jest 20 produktów.

Szafki komputerowe przemysłowe - metalowe

Szafy na komputer

Szafki komputerowe to świetne rozwiązanie zapewniające bezpieczne użytkowanie sprzętu komputerowego wszędzie tam, gdzie jest on niezbędny w pracy a narażony na uszkodzenia. Dlatego w ofercie sklepu internetowego Estida przygotowaliśmy szeroki wybór szafek na komputer, które można wykorzystać w wielu miejscach oraz przestrzeniach użytkowych. Oferowana przez nas szafa na komputer to solidny mebel, który pomieści nawet bardzo złożone urządzenia komputerowe.

Produkty z tej kategorii wykonane są z solidnej, zgrzewanej konstrukcji wyprodukowanej z wysokiej jakości blachy stalowej oraz wytrzymałego szkła hartowanego. Ponadto każda szafa na komputer przemysłowy jest zamykana na kluczyk, dzięki czemu znajdujący się w środku sprzęt będzie odpowiednio zabezpieczony. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, jakie znajdują się w tej kategorii sklepu internetowego Estida.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Szafki komputerowe od Estida

Szafka komputerowa metalowa jest dostępna w wielu wersjach, które różnią się między sobą m.in. wymiarami, obecnością kółek czy półek bocznych, a także kolorem. Metalowa konstrukcja obudowy szaf komputerowych przemysłowych gwarantuje szczelność oraz ochronę dla urządzeń przed niekorzystnym działaniem zewnętrznych czynników takich jak kurz, brud czy pył. Szafka na komputer stacjonarny jest tak solidna, że jest odporna na mechaniczne uszkodzenia oraz chroniona przed zabrudzeniem. 

To jednak nie wszystko – oferowane przez nas szafy komputerowe przemysłowe wyposażone zostały w wysokiej jakości filtry przeciwpyłowe i przeciwkurzowe. Zabezpieczają one przed dostaniem się do wnętrza szafy zapylonego i zakurzonego powietrza. W zależności od wybranego modelu możesz liczyć również na podstawę szafy wyposażoną w regulowane stopki poziomujące, półeczkę wyłożoną matą gumową benzyno-olejoodporną w kolorze czarnym czy też 4 skrętne koła, w tym 2 z hamulcem (po przeciwnych stronach).

Dlaczego warto postawić na ofertę Estida?

Produkty z naszej kategorii są starannie wyselekcjonowane i dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów. U nas każdy odnajdzie sprzęty, meble czy akcesoria, które wyróżniają się trwałością, wysoką jakością wykonania oraz estetycznym wyglądem. W naszej ofercie posiadamy nie tylko wytrzymałe i solidne szafki komputerowe, ale również inne przydatne sprzęty, które świetnie sprawdzą się w warsztatach, magazynach, halach czy garażach. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem – proponujemy m.in.:

 ∙ szafy metalowe,
 ∙ szafki na laptopy,
 ∙ szafy metalowe na dokumenty.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty i atrakcyjnych cen!

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus