Promocje

Jest 27 produktów.

Szafki szkolne metalowe na kluczyk

Szafy szkolne

Szafki szkolne to niezwykle przydatne meble, które znajdą zastosowanie na szkolnych korytarzach czy w szatni. Doskonale sprawdzą się do przechowywania ubrań, podręczników i rzeczy osobistych uczniów. Dodatkowo solidny zamek i klucze w komplecie pozwolą na bezpieczne użytkowanie szafki szkolnej metalowej. W ofercie sklepu internetowego Estida przygotowaliśmy szeroki wybór szafek, wśród których każdy znajdzie interesujący go produkt.  

Szafki do szatni szkolnej od Estida to przede wszystkim solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów, cokół o wysokości 100 mm oraz drzwi z profilem wzmacniającym osadzone na ukrytych zawiasach. To wytrzymałe i funkcjonalne meble, które z pewnością przypadną do gustu uczniom. Sprawdź, czym wyróżnia się nasza oferta i poznaj produkty z tej kategorii! 

Podkategorie

  • Wysokość 1500 mm

    Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów, cokół o wysokości 100 mm, drzwi z profilem wzmacniającym osadzone na ukrytych zawiasach. Wysokość szaf 1500 mm.

  • Wysokość 1800 mm

    Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów, cokół o wysokości 100 mm, drzwi z profilem wzmacniającym osadzone na ukrytych zawiasach. Wysokość szaf 1800 mm.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Szafki szkolne dostępne w ofercie Estida 

W naszej ofercie przygotowaliśmy szafki szkolne na kluczyk do szkoły, które mają gwarancję na dwa lata, są bardzo wytrzymałe oraz zaprojektowane w estetyczny sposób. Znajdziesz tu zarówno pojedyncze komponenty w postaci wąskich szafek, jak i bardziej rozbudowane warianty. Możesz je dowolnie łączyć ze sobą, a także zdecydować o kolorystyce i układzie półek, w zależności od potrzeb. 

Szukasz modelu o konkretnych parametrach? Możesz skorzystać z przygotowanych podkategorii – szafki o wysokości 1500 mm lub szafki o wysokości 1800 mm. W Estida dostępne są szafki do szkoły w różnych wersjach kolorystycznych, malowane proszkowo w tradycyjnej kolorystyce wg palety RAL. Na drzwiach szafki znajdują się otwory wentylacyjne oraz ramka na etykietę, która ułatwia identyfikację swojej półki przez uczniów.  

Asortyment sklepu internetowego Estida 

Zainteresowały Cię szafki szkolne dla uczniów dostępne w naszej ofercie online? Musisz wiedzieć, że oferowane przez nas produkty to nie tylko solidna konstrukcja, funkcjonalność i możliwość udoskonalenia wcześniejszych rozwiązań. Szafki szkolne metalowe to także atrakcyjna cena – warto zainwestować w meble, które będą służyły przez długi czas w bezawaryjny sposób. 

W Estida specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości systemów magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego, które możemy spersonalizować na życzenie klienta. To pozwala na zaopatrzenie się w dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem – sprawdź poniższe kategorie i złóż zamówienie już dziś: 

 ∙ szafy metalowe,
 ∙ szafki BHP,
 ∙ szafy gospodarcze.    

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus