Promocje

Jest 105 produktów.

Szafy metalowe na dokumenty biurowe

Szafy biurowe

Dobra organizacja przestrzeni w biurze jest tak samo ważna, jak odpowiednie wyposażenie magazynów, czy optymalizowanie przestrzeni magazynowej. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, oferujemy naszym Klientom nowoczesne i funkcjonalne szafy biurowe, pozwalające na bezpieczne i wygodne przechowywanie dokumentów oraz innych ważnych artykułów wykorzystywanych w codziennej pracy biurowej. Oferujemy bogaty asortyment szaf o różnych wymiarach i parametrach, w niskich cenach, z błyskawiczną dostawą. Do współpracy zapraszamy nie tylko klientów z Poznania, ale także firmy z całej Polski.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy jedyną w swoim rodzaju ofertę szaf biurowych, idealnych do przechowywania dokumentów, pieczątek, przedmiotów codziennego użytku, urządzeń elektronicznych czy innych artykułów. W naszej kolekcji znajdą Państwo szafy biurowe wykonane z blachy stalowej, o stabilnej konstrukcji i wygodnym sposobie zamykania. Posiadamy w sprzedaży szafy o wysokości 1000 oraz 1950 mm, dzięki czemu wybierając szafę biurową z naszej oferty mogą Państwo w optymalny sposób zagospodarować przestrzeń biurową. Kolejnym polecanym przez nas produktem są nadstawki do szaf o różnych wymiarach, pozwalające organizować dodatkową przestrzeń na dokumenty i materiały biurowe.
 

Estida - kompleksowe wyposażenie biur i magazynów


Szczególną uwagę, poza funkcjonalnością i solidnym wykonaniem, zwraca także nowoczesny design naszych szaf biurowych oraz nadstawek. Szafy posiadają ukryte zawiasy, dzięki czemu meble prezentują się niezwykle efektownie i nowocześnie, doskonale komponując się z większością aranżacji biur i pomieszczeń firmowych. Z kolei niezawodne zamki oraz solidne uchwyty drzwiowe stanowią gwarancję bezpieczeństwa przechowywanych materiałów.

Podkategorie

 • Wysokość 1000 mm

  Stabilna konstrukcja z blachy stalowej o wysokości 1000 mm. Drzwi zamykane zamkiem z uchwytem drzwiowym z dwoma kluczykami. Drzwi z profilem wzmacniającym, osadzone na ukrytych zawiasach, ryglowane w trzech punktach.

 • Wysokość 1950 mm

  Stabilna konstrukcja z blachy stalowej o wysokości 1950 mm. Drzwi zamykane zamkiem z uchwytem drzwiowym z dwoma kluczykami. Drzwi z profilem wzmacniającym, osadzone na ukrytych zawiasach, ryglowane w trzech punktach.

 • Szafy żaluzjowe

  Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów. Drzwi żaluzjowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze popielatym RAL 7035.

 • Szafy z drzwiami...

  Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi nie zajmują powierzchni biurowej przy otwieraniu, a ich estetyka i niezawodność są szczególnie doceniane przez użytkowników. Oferowane przez nas metalowe meble biurowe to nowoczesność, na którą może sobie pozwolić nawet najmniejsze biuro.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 105 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus