Promocje

Jest 13 produktów.

Stoły warsztatowe na kółkach - mobilne

Stoły jezdne

Kompletując wyposażenie magazynów, warto zadbać nie tylko o najwyższą jakość wykonania poszczególnych elementów, ale także o maksymalny komfort i łatwość ich obsługi. Połączeniem tych dwóch właściwości jest z pewnością nasza kompleksowa oferta, obiecująca m.in. metalowe stoły warsztatowe z systemem jezdnym. Dzięki zastosowaniu solidnych i wytrzymałych kół, nasze stoły w optymalny sposób odpowiadać będą na zapotrzebowanie współczesnych hal produkcyjnych, magazynów czy warsztatów. Możliwość szybkiego i łatwego przemieszczenia stołu warsztatowego pozwala na jeszcze bardziej komfortowe i szybsze wykonywanie obowiązków w warsztacie lub biurze.


W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę stołów jezdnych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako stoły wolnostojące lub w zabudowie. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji, jesteśmy w stanie dostarczyć stoły warsztatowe w optymalnych rozmiarach, także z dodatkowym wyposażeniem w postaci szuflad, szaf, uchwytów, gniazd elektrycznych i wielu innych akcesoriów.

Solidne stoły warsztatowe z systemem jezdnym

Nasze stoły warsztatowe na kółkach wyróżniają się duża wytrzymałością i niezwykle komfortowym prowadzeniem. Koła wyposażone są w prosty w obsłudze i niezawodny system hamulcowy, zapewniający doskonałą stabilizację i bezpieczeństwo. Wybierając idealne dla swoich potrzeb stanowisko jezdne, warto zapoznać się z naszą pełną ofertą. Jeśli żaden z proponowanych produktów nie spełni Państwa oczekiwań, istnieje możliwość wykonania stołu na indywidualne zamówienie.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus