Promocje

Jest 75 produktów.

Wózki dwukołowe transportowe - taczkowe

Wózki dwukołowe - taczki

Wózki dwukołowe to przydatne narzędzie w transportowaniu różnego rodzaju towarów i ładunków o rozmaitych gabarytach. Dlatego w ofercie online ESTIDA przygotowaliśmy szeroki wybór wózków magazynowych na kółkach, wśród których każdy klient znajdzie produkt dopasowany do specyfiki branży i charakteru konkretnych zadań. Wózek transportowy dwukołowy umożliwia bezpieczne i stabilne przewożenie ładunków o regularnym kształcie na krótkim dystansie. Doskonale sprawdzi się na hali magazynowej, w warsztacie, pracowni, na zapleczu sklepowym, w zakładach produkcyjnych czy też w centrach logistycznych.

W ofercie ESTIDA znajdziesz wózki magazynowe dwukołowe wykonane ze stali oraz z aluminium, co przekłada się na ich solidność i wytrzymałość. Wózki w wersjach stalowych malowanych proszkowo oraz aluminiowe przeznaczone do transportu różnego rodzaju towarów. Sprawdź szczegóły tej oferty poniżej!

Podkategorie

 • Aluminiowe

  Wózek transportowy aluminiowy to niezastąpione narzędzie, które wyróżnia się wszechstronnych zastosowaniem. Wykorzystując aluminiowy wózek transportowy można wygodnie przetransportować nawet bardzo ciężkie ładunki. W tej kategorii przedstawiamy propozycje wózków transportowych z aluminium, które warto zakupić.

  --part--

  Wózek transportowy aluminiowy od Estida

  Wózek aluminiowy transportowy jest przeznaczony zarówno do małogabarytowego transportu, jak i do przewożenia cięższych pakunków. Połączenie dużej nośności i niewielkiej wagi sprawia, że taczki aluminiowe są łatwe w użytkowaniu, a manewrowanie nie jest skomplikowanym zadaniem. Wózek transportowy aluminiowy od Estida wyróżnia się charakterystyczną budową: konstrukcja wykonana jest z rur aluminiowych, natomiast podest do transportu ma formę aluminiowej łopaty. Taka budowa sprawia, że taczka aluminiowa jest niezwykle lekka, a jednocześnie stabilna. 

  Aluminiowy wózek transportowy znajduje zastosowanie w wielu branżach – od browarnictwa i branży spożywczej, przez fabryki i przemysł, aż po branżę motoryzacyjną i spedycję. Te uniwersalne wózki aluminiowe sprawdzą się również w wielu innych sektorach gospodarki, dzięki czemu cieszą się tak dużą popularnością. Ważną cechą wózków aluminiowych transportowych jest opcja złożenia, dzięki czemu wózek jest łatwy w przechowywaniu. To sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas przeprowadzek, remontów czy prac warsztatowych w garażu.

  Jakie wózki aluminiowe są dostępne w ofercie Estida?

  Jeśli zależy Ci na niezawodnych i wytrzymałych narzędziach magazynowych, to wózek dwukołowy aluminiowy Estida powinien Cię zainteresować. Jest to produkt, który wyróżnia się solidną konstrukcją, estetycznym wyglądem, a także sporym zakresem udźwigu transportowanego towaru. W asortymencie Estida znajdziesz bowiem wózki, których udźwig sięga nawet 250 kg. Rękojeść jest bardzo poręczna i umożliwia wygodne oraz bezpieczne manewrowanie wózkiem. Nasze taczki aluminiowe zostały wyposażone także w duże koła, które pozwalają na poruszanie wózkiem nawet po nierównej powierzchni.  

  Wózki magazynowe z oferty Estida to jedna z wielu kategorii, na które warto zwrócić uwagę. Proponujemy również funkcjonalne wózki dwukołowe oraz bardziej skonkretyzowane produkty, takie jak np. wózek schodowy. Sprawdź, jakie systemy magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego znajdziesz w sklepie internetowym Estida. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, atrakcyjnych cen i profesjonalnej obsługi klienta!

 • Stalowe

  Stabilna konstrukcja z rur stalowych z uchwytami ochronnymi. Łopata z blachy stalowej. Wymienne płozy z tworzywa sztucznego. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010.

 • Ze składaną łopatą

  Stabilna spawana konstrukcja stalowa lub aluminiowa z uchwytami ochronnymi. Składana łopata.

 • Sprzętowe

  Stabilna, spawana konstrukcja stalowa z uchwytami ochronnymi z tworzywa sztucznego. Przeznaczona do transportu pieców, lodówek automatycznych, pralek itp.

 • Do transportu po schodach

  Chcesz zaopatrzyć się w wózek schodowy do transportu? W sklepie internetowym Estida dostępnych jest wiele rozmaitych propozycji, wśród których z łatwością odnajdziesz interesujący Cię produkt. Zachęcamy do zapoznania się z wózkami schodowymi z tej kategorii.

  --part--

  Czym jest wózek schodowy?

  Wózek schodowy transportowy to narzędzie, które przeznaczone jest do transportowania różnego rodzaju ładunków. Od klasycznego wózka różni się charakterystyczną konstrukcją, która umożliwia transport po schodach, krawężnikach czy innych przeszkodach. Dzięki temu taczka schodowa znajduje zastosowanie w wielu rozmaitych branżach i gałęziach przemysłu np. w firmach budowlanych, remontowych lub instalarskich. Wózek schodowy jest też często wykorzystywany przez kurierów, którzy pracują w branży transportowej. 

  Wózek transportowy schodowy od Estida

  W naszej ofercie znajdują się rozmaite modele taczek schodowych. Wózek transportowy schodowy dostępny w asortymencie sklepu internetowego Estida to produkt, który wyróżnia się stabilną, spawaną konstrukcją. Ponadto został wyposażony w wygodne uchwyty ochronne z tworzywa sztucznego, które umożliwiają komfortowe manewrowanie i bezpieczny transport.

  W ofercie dostępne są różne warianty wózków schodowych, wśród których wyróżnić można te malowane RAL 5010 oraz wersje aluminiowe. W zależności od modelu wózek schodowy transportowy dostępny jest w wariancie z dwoma 3- lub 5-ramiennymi wieńcami kół. Masywne koła ułatwiają przewożenie ładunku pomiędzy piętrami, dzięki czemu użytkowanie wózka jest komfortowe.

  Łopata jest wykonana z wysokiej jakości blachy, na której z łatwością można umieścić nawet bardzo ciężki ładunek. Co więcej, nasze wózki schodowe różnią się między sobą wymiarami łopaty oraz maksymalnym udźwigiem (nawet do 250 kg). Taczka schodowa od Estida posiada niebrudzący bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, który znajduje się na feldze z tworzywa. Trwałość i funkcjonalność wózka jest potwierdzona długą gwarancją do 12 lat. 

  Oferta sklepu internetowego Estida

  Asortyment naszego sklepu online to wysokiej jakości systemy magazynowania oraz wyposażenie warsztatowe, które sprawdzi się zarówno w pracy zawodowej, jak i do przydomowego warsztatu. Zapewniamy szeroką ofertę, która obejmuje takie produkty jak m.in.:

  Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, dzięki czemu pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Skorzystaj z atrakcyjnych cen, bezpiecznej przesyłki oraz indywidualnej wyceny. Zapraszamy!

 • Do butli stalowych

  Stabilna, spawana konstrukcja z uchwytami ochronnymi z tworzywa sztucznego do łatwego transportu butli stalowych o pojemności 10,20,40 i 50 l, o średnicy 210-250 mm. Zamocowanie butli zabezpieczone łańcuszkiem.

 • Do krzeseł i mebli

  Powierzchnia oparcia krzeseł z powłoką antypoślizgową. Podpora z możliwością demontażu i bezstopniowej regulacji wysokości. Długość: 500 mm.

 • Do opon

  Spawana konstrukcja stalowa; do opon (kół) o średnicy 540 - 820 mm; blacha osłaniająca koła; łatwe manewrowanie i transportowanie. Dostępne wersje ocynkowane oraz malowane.

 • Do płyt

  Spawana konstrukcja stalowa ze skośną powierzchnią użytkową z blachy stalowej do transportu drewnianych płyt i płyt z tworzyw sztucznych o dużej powierzchni.

 • Do beczek
  Stalowa, spawana konstrukcja z dwoma innowacyjnymi uchwytami ochronnymi. Do łatwego transportu beczek o pojemności 200 litrów.
na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 75 elementów

Wózek dwukołowy transportowy od ESTIDA

Wózek taczkowy dostępny w naszym asortymencie występuje w kilku rodzajach. Znajdziesz tu m.in.:

Co więcej, wszystkie wózki taczkowe mają koła pneumatyczne z profilem rowkowym. Tak szeroki wybór sprawia, że z łatwością dopasujesz sprzęt do indywidualnych potrzeb. Wózki dwukołowe mają metalową, solidną konstrukcję oraz systemy jezdne, które wyróżniają się funkcjonalnością i wygodnym sterowaniem. Spora wytrzymałość i odporność na duże obciążenia sprawia, że wózek transportowy dwukołowy ma wszechstronne zastosowanie. Wybierz jeden z wielu wariantów dostępnych w naszej ofercie i przekonaj się o niezawodności wózków dwukołowych od ESTIDA.

Co jeszcze obejmuje oferta online ESTIDA?

Asortyment ESTIDA obejmuje nie tylko wózki magazynowe dwukołowe, ale również inne produkty z zakresu systemów magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Oprócz stałego asortymentu realizujemy zamówienia niestandardowe, zgodne z spersonalizowanymi ustaleniami z klientem. Co jeszcze obejmuje nasza oferta? Znajdziesz tu takie wózki jak np. corletta, a także przyczepy przemysłowe, wózek do skrzynek czy wózek diagnostyczny. Każdy produkt wykonany jest z solidnych i wytrzymałych materiałów, co przekłada się na bezawaryjność urządzeń. 

Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań transportowych i magazynowych, to w ESTIDA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Postaw na szeroką ofertę i rozsądne ceny – zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!

Pokazuje 1 - 28 z 75 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus