Promocje

Jest 40 produktów.

Stoły biurowe, świetlicowe i warsztatowe z regulacją wysokości

Wersje podstawowe

Dostępne w naszej ofercie stoły warsztatowe doskonale sprawdzają się jako stoły wolnostojące, jak również stanowią niezwykle istotny element w tworzeniu zabudowy warsztatowej. W tej kategorii znajdą Państwo wersje podstawowe stołów warsztatowych, które mają zastosowanie w przestrzeni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę charakteryzuje najwyższa jakość, wzmacniana konstrukcja oraz atrakcyjne ceny. Nasze stoły warsztatowe posiadają metalowe nogi i podstawy, blaty zaś są wykonane z trwałej, grubej i odpornej płyty meblowej.


W zależności od potrzeb naszych klientów, pojedynczy stół warsztatowy może różnić się zarówno wymiarami, jak i maksymalną nośnością. Do pracy z większymi obciążeniami, polecamy stoły warsztatowe o nośności maksymalnej 600 kg. Ich konstrukcja zapewnia długotrwałą wytrzymałość oraz optymalny komfort pracy. W trosce o dostosowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb, posiadamy w sprzedaży również stoły warsztatowe metalowe o prostej konstrukcji i mniejszej nośności. Sprzedajemy także stoły warsztatowe z dolną metalową półką, pozwalającą na wygodne składowanie dodatkowych przedmiotów, co daje jeszcze większy komfort pracy.

Doskonale sprawdzą się one także jako stoły biurowe lub konferencyjne. Nasza bogata oferta stołów warsztatowych pozwala nie tylko na kompleksowe wyposażenie magazynów, ale także wielu innych pomieszczeń.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 40 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus