Promocje

Jest 105 produktów.

Zawieszki na narzędzia do tablicy warsztatowej

Akcesoria dodatkowe

W trosce o zapewnienie optymalnego komfortu naszym klientom przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów dodatkowych, w które wyposażyć można oferowane przez nas stoły warsztatowe. Umożliwia to szybką, łatwą i całkowicie bezproblemową konfigurację stołu warsztatowego i przystosowanie go do indywidualnych potrzeb. Dzięki nam wykonywanie najbardziej zaawansowanych prac, wymagających dodatkowego wyposażenia stołów warsztatowych, stanie się jeszcze łatwiejsze.


W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno proste dodatki i akcesoria, takie jak metalowe zawieszki na klucze, pojemniki czy aerozole, które sprawia że niezbędne przedmioty będą zawsze pod ręką, nie ograniczając jednocześnie powierzchni roboczej stołu warsztatowego. W naszym bogaty asortymencie znajdują się także dodatkowe półki, szuflady i uchwyty, pozwalając w szybki i łatwy sposób dostosować stoły warsztatowe do bieżących potrzeb i charakteru wykonywanej czynności.

Wyposażenie magazynów – atrakcyjne ceny, najwyższa jakość

Korzystając a naszych akcesoriów, w szybki i łatwy sposób mogą Państwo zamocować w obrębie stołu warsztatowego laptop, klucze czy inne narzędzia, wybierając produkty z bogatej kolekcji tablic, zawieszek i podstawek. W sprzedaży posiadamy także dodatkowe szafki warsztatowe, przyłącza, a także gniazda elektryczne oraz moduły oświetleniowe. Wszystko w celu zapewnienia optymalnych warunków do pracy warsztatowej w atrakcyjnej cenie!

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 105 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus