Promocje

Jest 36 produktów.

Wózki na skrzynki i na pojemniki EURO

Wózki na skrzynki

Wózki na skrzynki przyśpieszają i ułatwiają pracę. Z powodzeniem wykorzystasz je do przewozu skrzyń oraz cięższych pojemników. Nasze wózki sprawdzą się w warsztatach, magazynach i innych miejscach, gdzie przewóz towaru jest niezbędny do właściwego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 36 elementów

Przydatne wózki na skrzynki od ESTIDA

Wózek do skrzynek to przydatny element, który wykorzystasz w swojej pracy. Nasze produkty znajdujące się w tej kategorii posiadają 4 wytrzymałe kółka obrotowe. Wbudowany hamulec na 2 z nich zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu skrzynek i innych pojemników. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi również ochrona stopy, dzięki której masz pewność, że nie znajdzie się ona pod kołami wózka.

Każdy wózek do skrzynek znajdujący się w ofercie ESTIDA ma wytrzymałą, stalową konstrukcję. Możesz wybrać udźwig dopasowany do swoich potrzeb. Pamiętaj, by dobrać go do wagi produktów, które masz zamiar transportować. Mamy wózki o maksymalnym udźwigu od 150 kg do 250 kg. 

Wózek do przewożenia skrzynek wyposażony jest w solidną podstawę drewnopodobną. To właśnie na niej ułożysz skrzynki, paczki i inne przedmioty przeznaczone do transportu. Wytrzymała konstrukcja i solidna płyta w podstawie, zapewnia komfort użytkowania i wieloletnią trwałość. Każdy nasz wózek do przewozu skrzynek odporny jest na uszkodzenia mechaniczne.

Decydując się na jego zakup, masz gwarancję, że produkt posłuży Ci przez długi czas, nie tracąc na funkcjonalności.
Wózek transportowy do skrzynek znajdziesz w kilku wariantach. Możesz wybrać najprostsze rozwiązanie jednopiętrowe, jak i bardziej rozbudowane z dwoma lub trzema powierzchniami użytkowymi.

Wózek na pojemniki Euro dostępny w sklepie ESTIDA

W naszej ofercie znajdziesz również wózek pasujący do pojemników Euro. To funkcjonalne rozwiązanie dopasowane jest do skrzynek o wymiarach 600 × 400 mm. Wózek transportowy pod pojemniki Euro posiada otwarte półki, które zapewniają wygodę w korzystaniu z produktów umieszczonych w skrzynkach.

Wózek na pojemniki Euro wyróżnia solidna, stabilna konstrukcja oraz łatwość użytkowania. Umieszczenie na wózku pojemników, pozwala w łatwy sposób transportować mniejsze przedmioty.

Wysokiej jakości wózki na skrzynki i inne wyposażenie warsztatowe w sklepie ESTIDA

W ofercie ESTIDA znajdziesz wysokiej jakości wózki magazynowe. Korzystając z wyposażenia dostępnego w naszym sklepie, z łatwością zorganizujesz pracę swojego warsztatu lub magazynu, ułatwiając przenoszenie paczek, skrzynek czy pojemników.

Zobacz również inne nasze produkty. Szczególnie polecamy:

  • wózek do mebli, który sprawdzi się nie tylko w branży meblowej, ale i wśród kurierów, dostawców, czy osób, które magazynują ciężkie przedmioty,
  • wózek magazynowy piętrowy, dzięki któremu uporządkujesz miejsce swojej pracy, segregując poszczególne elementy w funkcjonalnych koszykach. 

Znajdziesz u nas również regały magazynowe, stoły warsztatowe, szafy stalowe oraz szeroki wybór nadstawek paletowych. 

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym ESTIDA! 

Sprawdź naszą ofertę: 

Pokazuje 1 - 28 z 36 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus