Promocje

Jest 36 produktów.

Wózki na skrzynki i na pojemniki EURO

Wózki na skrzynki

Wózki na skrzynki przyśpieszają i ułatwiają pracę. Szukasz sprzętu, który ułatwi Ci codzienną pracę w magazynie? Wózki na skrzynki oferowane przez ESTIDA to rozwiązanie, którego potrzebujesz. Sprawdzą się doskonale nie tylko przy przewozie skrzyń, ale również cięższych pojemników. Odkryj, dlaczego nasze produkty są niezbędne w Twoim przedsiębiorstwie.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 36 elementów

Solidne wózki do przewozu skrzynek

Dostępne w naszej ofercie wózki do skrzynek charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją ze stali, co gwarantuje ich trwałość. Oferowane modele posiadają 4 solidne kółka obrotowe oraz wbudowany hamulec, który zapewnia stabilność podczas transportu. Dodatkowo, dzięki ochronie stopy, praca staje się bezpieczna i komfortowa.

Wózki na skrzynki – nasza oferta

Szeroki asortyment naszego sklepu obejmuje różnorodne wózki do przewozu skrzynek. Naszym Klientom możemy zaoferować:

- wózki systemowe euro,

- wózki systemowe euro z pałąkiem,

- wózki z uchwytem ze skrzynką,

- wózki z 2 powierzchniami użytkowymi,

- wózki na skrzynki 3-piętrowe,

- wózki na skrzynki z nachylanymi półkami.

Wózki pasujące do pojemników euro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z pojemników o standardowych wymiarach 600 × 400 mm. Półki zapewniają wygodę w korzystaniu z produktów umieszczonych w skrzynkach, dzięki czemu praca staje się bardziej efektywna.

Wózek transportowy - udźwig

Dostępne warianty wózków do skrzynek oferują różne udźwigi - od 150 kg do 250 kg. Możesz więc spokojnie dobierać sprzęt do wagi produktów, które planujesz transportować. Wózek do przewożenia skrzynek to, nie tylko funkcjonalność, ale także pewność solidnego wsparcia w codziennej pracy.

Wózki do przewozu skrzynek – zalety naszych produktów

Solidna podstawa drewnopodobna to element, na którym ulokujesz skrzynki, paczki oraz inne przedmioty do transportu. Wytrzymała konstrukcja i mocna płyta w podstawie zapewniają komfort użytkowania i długotrwałą trwałość. Każdy wózek jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że możesz polegać na jego funkcjonalności przez wiele lat.

Wysokiej jakości wózki na skrzynki - ESTIDA

Poszukujesz wysokiej jakości wyposażenia do swojego warsztatu bądź magazynu? W ofercie ESTIDA znajdziesz nie tylko wózki na pojemniki, ale także inne niezbędne narzędzia i akcesoria. Dzięki naszemu sprzętowi organizacja pracy w magazynie stanie się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak łatwo możesz usprawnić codzienne operacje logistyczne.

Zobacz również inne nasze produkty. Szczególnie polecamy:

  • wózek do mebli, który sprawdzi się nie tylko w branży meblowej, ale i wśród kurierów, dostawców, czy osób, które magazynują ciężkie przedmioty,
  • wózek magazynowy piętrowy, dzięki któremu uporządkujesz miejsce swojej pracy, segregując poszczególne elementy w funkcjonalnych koszykach. 

Znajdziesz u nas również regały magazynowe, stoły warsztatowe, szafy stalowe oraz szeroki wybór nadstawek paletowych. 

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym ESTIDA! 

Sprawdź naszą ofertę: 

Pokazuje 1 - 28 z 36 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus