Promocje

Jest 4 produktów.

Szafki i wózki na laptopy i tablety

Szafy na laptopy

Możliwość bezpiecznego i wygodnego przechowywania sprzętu elektronicznego, takiego jak: laptopy, drukarki czy tablety, to wymóg, przed którym staje każdy właściciel biura lub przestrzeni firmowej. Najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa i stworzenie optymalnych warunków do przechowywania tego typu urządzeń są dedykowane szafy na laptopy. Znajdą je Państwo w ofercie firmy Estida, w różnych rozmiarach, w atrakcyjnej cenie!


Posiadamy w sprzedaży bogaty wybór szaf na laptopy, charakteryzujących się wzmocnioną konstrukcją, niezawodnym i bezpiecznym zamykaniem, a także możliwością łatwego przemieszczania dzięki wyposażeniu w solidne kółka. Szafki na laptopy doskonale sprawdzają się nie tylko jako wyposażenie biur lub magazynów, ale również, jako sprawdzony sposób na deponowanie sprzętu elektronicznego np. na dworcach czy w hotelach.
 

Wyposażenie magazynów i meble biurowe

Oprócz zalet typowo użytkowych, wszystkie nasze szafy na laptopy charakteryzuje również unikatowy, nowoczesny design. Zarówno wygląd naszych szaf, jak i ich kolorystyka oraz kształt uchwytów, zawiasów i kółek sprawiają, że szafki z naszej oferty stanowić będą doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego biura.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus