Promocje

Jest 116 produktów.

Szafy narzędziowe metalowe - warsztatowe

Szafy narzędziowe

Dostępne w naszej ofercie szafy narzędziowe stanowią najlepszą odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, ceniących sobie kompleksowe wyposażenie magazynów, biur, hal produkcyjnych oraz innych pomieszczeń. Wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, posiadają wzmocnioną konstrukcję, która zapewnia bezpieczeństwo oraz odporność na najtrudniejsze warunki i uszkodzenia mechaniczne. Szafki z naszej oferty, dostępne są w trzech kategoriach:

 • szafy o wysokości 1000 mm,
 • szafy o wysokości 1950 mm,
 • szafy przejezdne.

 

Wyposażenie magazynów – szafy na laptopy i narzędzia

Proponowane przez nas szafy narzędziowe posiadają różne szerokości i kolory, dzięki czemu bez trudu dopasują Państwo optymalną szafę do każdego pomieszczenia i dowolnej aranżacji. Doskonale sprawdzają się jako szafy na laptopy, sprzęt elektroniczny oraz wiele innych urządzeń, wymagających bezpiecznego i komfortowego przechowywania. Uwagę zwraca także nowoczesny design naszych szafek, przejawiający się m.in. w ukryciu zawiasów czy modnych uchwytach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szaf na laptopy i narzędzia.

Podkategorie

 • Wysokość 1000 i 1220 mm

  Stabilna konstrukcja z blachy stalowej. Dostępne w różnych wymiarach z samymi półkami lub dodatkowo z szufladami.

 • Wysokość 1950 mm

  Stabilna konstrukcja z blachy stalowej. Dostępne w różnych wymiarach z samymi półkami lub dodatkowo z szufladami. Opcja z nóżkami lub na kółkach.

 • Szafki przejezdne

  Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy. Różne warianty do wyboru.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 116 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus