Promocje

Jest 42 produktów.

Wózki do przewozu ciężkich rzeczy - transportu ciężkiego

Wózki do transportu ciężkiego

Wózek do przewozu ciężkich rzeczy przydaje się w wielu firmach, np. na niektórych magazynach, ale korzystają z nich również kurierzy czy inne osoby. Nie ma ograniczeń do wykorzystywania tej solidnej konstrukcji w różnych branżach. Co istotne są one stalowe, dostępne w wielu wariantach, aby odpowiednio dopasować odpowiedni wózek do konkretnych potrzeb. Wyróżniają się również dobrą nośnością od 500 kg do nawet 3000 kg. Mogą posiadać również dodatkowe wyposażenie, tak, aby korzystanie z nich było, jak najbardziej komfortowe. Wózki do transportu ciężkiego mają antypoślizgowe koła, a także ich powierzchnia jest odpowiednio zabezpieczona przed zsuwaniem się produktów, które na nie ładujemy. 

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 42 elementów

Na co zwrócić uwagę wybierając wózek do transportu ciężkiego?

Przede wszystkim istotne są wymiary, jeśli masz się z nim poruszać po korytarzach i magazynach, to musi się on tam zmieścić i mieć możliwość wygodnego wchodzenia w zakręty. Liczy się więc to, aby był precyzyjnie dobrany do potrzeb i możliwości. Tylko w ten sposób będzie przewozić w firmie ciężkie ładunki z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Jeśli wózek ma być wykorzystywany w różnych sytuacjach, to warto zadbać o jego elastyczność i np. zdecydować się na taki ze składanymi burtami. Przyda się również hamulec, szczególnie przy cięższych ładunkach.

Jakie są rodzaje wózków transportowych?

Wózki są zdecydowanie najłatwiejszym sposobem, na transportowanie cięższych przedmiotów. Nie wszystko jesteśmy w stanie przenieść, a taki transport będzie łatwiejszy i bezpieczniejszy. Jednak z uwagi na sposób wykorzystania i funkcjonalność wyróżniamy różne rodzaje wózków:

Jak możesz wykorzystać wózek transportowy?

Nasza oferta zawiera szeroki wybór wózków użytkowych, które możesz wykorzystywać w bardzo elastyczny sposób. Doskonale sprawdzają się one do przewożenia ciężkich materiałów. Mają one zastosowanie magazynowe i przemysłowe. Co istotne są również wodoodporne, więc można z nich z powodzeniem korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Platforma jest w stanie pomieścić bezpiecznie określoną ilość przedmiotów. Koła obrotowe z hamulcem, które stosuje się powszechnie w tego rodzaju wózkach, zapewniają większą kontrolę nad wózkiem, którym konieczne jest dojechanie z miejsca na miejsce. Są one w kolorze niebieskim Ral 5010. Ich wysoka nośność i zwrotność sprawiają, że są chętnie i powszechnie wykorzystywane. 

Pokazuje 1 - 28 z 42 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus