Promocje

Jest 5 produktów.

Wózki do przewozu akt - transportu

Wózki do akt

Interesują Cię wózki na akta? Bezpieczny i wygodny transport lub przechowywanie akt, dokumentów, książek i artykułów papierowych to standard, który obowiązuje w większości magazynów, archiwów czy bibliotek. Aby korzystanie z niezbędnych materiałów drukowanych było jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe, pragniemy zaoferować Ci bogatą ofertę ESTIDA, obejmującą magazynowe wózki do akt i dokumentów. Szeroki wybór wózków z pewnością pozwoli wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasze wózki do przewozu akt charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której przewożenie i magazynowanie papieru odbywać się będzie z zachowaniem najwyższych standardów. W sprzedaży posiadamy wózki z półkami lub przegrodami, wykonanymi z metalu lub płyty meblowej. Wózek do przewożenia akt może jednocześnie stanowić formę regałów do przechowywania dokumentów, zapewniając profesjonalne wyposażenie magazynów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Jakie wózki na akta znajdziesz w ofercie ESTIDA?

Wózki do przewozu akt dostępne w asortymencie naszego sklepu dostępne są w różnych wariantach. Proponujemy m.in.:

  • wózek do akt – ma stalową, spawaną konstrukcję i zamkniętą z 3 stron półkę na akta. Kompaktowe wymiary, niewielka waga i możliwość swobodnego manewrowania sprawiają, że idealnie sprawdzi się w mniejszych i średnich przedsiębiorstwach. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i posiada niebrudzący bieżnik z szarej gumy termoplastycznej.
  • Wózek do książek – wyposażony jest w 3 pochylane półki, idealne do transportowania i przechowywania książek. Dzięki malowaniu proszkowemu i stalowej konstrukcji wyróżniają się wysoką odpornością. Świetnie sprawdza się np. na zapleczu biblioteki czy księgarni.
  • Wózek do akt z przegrodami – w ofercie ESTIDA posiadamy trzy warianty wózków z przegrodami: posiadające 6, 9, 12 lub 20 przegród. Różnią się między sobą udźwigiem (400-500 kg), a także wysokością. Każda wersja jest jednak równie wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. 

Wytrzymałe i funkcjonalne wyposażenie magazynów od ESTIDA

Wózek do transportu akt ułatwia konfekcjonowania i przechowywanie dokumentów, korespondencji, teczek i ważnych towarów o małych gabarytach. Sprawdza się w dużych firmach, ale również w mniejszych przedsiębiorstwach. Z jego pomocą można schludnie przechowywać ważną dokumentację i akta, zachowując porządek i chronologię. Tego typu wózki magazynowe to nie wszystko, co oferuje firma ESTIDA. U nas zaopatrzysz się w wysokiej jakości systemu magazynowania oraz wyposażenie warsztatowe. Znajdziesz tu m.in.:

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzając w wyborze idealnego rozwiązania. Na naszej stronie www znajdziesz masę propozycji, jesteśmy jednak otwarci na rozmowę i indywidualne ustalenia. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus