Promocje

Jest 3 produktów.

Wózki diagnostyczne

Wózki diagnostyczne

Chcesz zaopatrzyć się w wózek diagnostyczny? Jesteś w dobrym miejscu. W ofercie internetowej ESTIDA znajdziesz wózki dopasowane do konkretnych potrzeb. Szeroki wybór produktów umożliwia zakup dokładnie takiego wózka, jakiego potrzebujesz. Wybierz dopasowany wózek diagnostyczny od ESTIDA!

Dostępne w naszej ofercie wózki diagnostyczne zapewniają optymalny komfort podczas wykonywania prac związanych z przeprowadzaniem diagnostyki rozmaitych urządzeń mechanicznych, badań sprawności czy wielu innych procesów. Każdy z wózków diagnostycznych, jakie mamy w sprzedaży, wyposażony został w specjalne blaty, uchwyty szafki oraz inne akcesoria magazynowe pozwalające na bezpieczny i wygodny montaż komputera, przewodów i innych urządzeń.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Co obejmuje oferta ESTIDA?

W zależności od potrzeb w sklepie online oferujemy wózki diagnostyczne w trzech wersjach: z szafką, szufladami oraz wózki systemowe z półkami. Oto kilka produktów wartych uwagi:

  • wózek diagnostyczny z trzema regulowanymi półkami,
  • wózek diagnostyczny z szufladami na prowadnicach kulkowych,
  • wózek diagnostyczny z blatem z uchwytami, bocznymi szafkami i ruchomym ramieniem z otworami.

Każdy z tych produktów jest pokryty lakierem proszkowym w jednym z trzech standardowych kolorów: ciemno-szarym, czerwonym lub niebieskim. Kółka stałe i obrotowe z opcją hamulca umożliwiają łatwe manewrowanie, a optymalna waga dodatkowo ułatwia transport. Opony są natomiast wykonane z modyfikowanej gumy, co oznacza, że są odporne na oleje, smary czy benzynę. Z łatwością utrzymasz je w czystości, co wpłynie na otaczającą przestrzeń. 

Co więcej, na każdy produkt dajemy gwarancję 2 lat – dzięki temu masz pewność, że wózek diagnostyczny jest inwestycją wartą swojej ceny. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do zapoznania się z danymi technicznymi konkretnego produktu, które zamieszczone są w opisie. 

Sprawdź asortyment obejmujący szeroką gamę produktów

Oferta ESTIDA pozwala na pełne wyposażenia magazynówpowierzchni warsztatowych, hal produkcyjnych i biur. Dostarczane przez nas wózki diagnostyczne to jedna z wielu pozycji w rozległej kategorii obejmującej wózki magazynowe. W sklepie dostępne są również takie produkty jak: 

Z naszą pomocą wyposażysz się w wysokiej jakości, wytrzymałe i estetyczne produkty do magazynu, warsztatu czy hali. Zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem maila lub drogą telefoniczną. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus