Promocje

Jest 13 produktów.

Wózki podnośnikowe - transportowe z burtami

Wózki podnośnikowe

W naszej ofercie znajdują się zarówno wózki transportowe z burtami, jak i bez. Stanowią one doskonałe rozwiązanie do transportu nietypowych i ciężkich przedmiotów. Korzystanie z nich zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo. Wybierając odpowiedni wózek do swojej firmy, zwróć uwagę na jego udźwig, a także wysokość podnoszenia. w ten sposób idealnie dopasujesz go do swoich potrzeb. Przewóz różnorodnych towarów z pewnością stanie się znacznie prostszy. Pamiętaj, że możesz zdecydować się nawet na model niestandardowy, jednak wpisujący się w Twój codzienny zakres obowiązków. Sprawdź, co warto wiedzieć o wózkach podnośnikowych. 

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Konstrukcja wózków podnośnikowych

Proponowane przez nas wózki podnośnikowe z burtami i bez są solidne oraz wykonane z wysokiej jakości stalowych profili, które są dodatkowo wzmacniane. Oprócz tego posiadają one również platformę z płyty antypoślizgowej. Wózki, które oferujemy są malowane proszkowo farbą RAL 5010. Wszystko to sprawia, że są one wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia w czasie użytkowania. Jednak nasze wysokiej jakości produkty pozwalają operatorowi bez przeszkód realizować swoje zadania. 

Najmniejszy udźwig naszych wózków transportowych z burtami i bez wynosi 500 km, natomiast największy 3000 kg. Proponujemy naszym klientom również specjalne dźwignie do wózków, które można  z nimi doskonale połączyć. Zdecydowanie ułatwia to pracę, szczególnie w przypadku najcięższych, a także delikatnych ładunków. Należy jednak pamiętać, że dźwignia obsługuje wózek o maksymalnym udźwigu do 2000 kg. 

Gdzie sprawdzą się oferowane wózki podnośnikowe?

Możesz pokonać nimi właściwie dowolny dystans i wygodnie podnosić oraz opuszczać. Stanowią one niezbędne wyposażenie magazynów, warsztatów, sklepów oraz hurtowni. Takim wózkiem możesz łatwo manewrować i sprawnie przemieszczać różne ładunki w czasie pracy w magazynach i innych miejscach. Zapewniają one przede wszystkim bezpieczeństwo pracy, muszą być obsługiwane przez operatora, jednak bez problemu przewieziesz nimi większą ilość towaru również w wąskich korytarzach. Możesz na nich, zależnie od rodzaju wygodnie układać różnej wielkości produkty i odpowiednio je zabezpieczyć, aby przetransportować na potrzebną odległość. Sprawdzą się w czasie prac związanych z remontem, gdy konieczne jest przewiezienie znacznego ciężaru, np. zaprawy czy płytek. Wózek podnośnikowy to w takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie. 

Potrzebny Ci innego rodzaju wózek? Sprawdź naszą ofertę również w innych kategoriach i znajdź najlepszy i dopasowany do swoich potrzeb:

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus