Promocje

Jest 42 produktów.

Wózki siatkowe na kołach, skrzyniowe, platformowe osiatkowane

Wózki skrzyniowe

Czym jest wózek siatkowy i gdzie najlepiej znajduje zastosowanie? Wózki osiatkowane, znane też jako rollkontenery są podstawowym, wręcz niezbędnym sprzętem do szybkiego transportu wewnętrznego na dużych powierzchniach. Za ich pomocą sprawnie przeniesiemy produkty o dużych gabarytach, a jednocześnie trudne do ułożenia na półkach — to na przykład pościel, tkaniny, ubrania, ale także paczki i pudełka o różnych wymiarach. Z tego powodu wózek skrzyniowy idealnie sprawdza się na powierzchniach sklepowych, magazynach, centrach dystrybucyjnych czy hurtowniach.

Najczęściej stosowane modele wózków to osiatkowane oraz skrzyniowe pełne, zabudowane. To, na który rodzaj wózka postawimy, w dużej mierze powinien zależeć od rodzaju przewożonego towaru. Wózki skrzyniowe świetnie poradzą sobie z transportem materiałów sypkich, takich jak na przykład piasek. Jeśli przewozimy większe elementy, możemy wybrać wózek z siatki. Obydwa rodzaje są tak skonstruowane, by zapobiegać wypadaniu umieszczonych wewnątrz produktów.

Główne zalety wózków skrzyniowych i siatkowych to:

• solidność i wytrzymałość wykonania — co sprawia, że wózki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki zewnętrzne — dzięki temu służą nam przez lata,
• efektywność stosowania — załadunek i rozładunek stają się znacznie prostsze i nie zajmują nam wiele czasu,
możliwość poziomowania przewożonych towarów,
• oszczędność miejsca — konstrukcję wózka można rozebrać na podstawowe elementy, dzięki czemu przechowywanie go jest znacznie łatwiejsze.

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje oraz wymiary wózków skrzyniowych. U nas znajdziesz zarówno wózki osiatkowane, jak i pełniej zabudowane, wykonane z odpornej blachy.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 42 elementów

Wózek siatkowy na kółkach — konstrukcja i cechy charakterystyczne

Każdy wózek skrzyniowy dostępny w naszej ofercie posiada konstrukcję platformy wykonaną z innowacyjnego profilu stalowego i płyty drewnopodobnej (MDF). Skrzynie są malowane proszkowo, za pomocą specjalistycznej farby — to gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Wózki siatkowe są wyposażone w koła z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi, wykończone bieżnikiem z szarej gumy termoplastycznej, co zapobiega zarysowaniom podłogi. Koła są dodatkowo wyposażone w system hamowania EasyStop, co zapobiega przemieszczaniu się wózka bez naszej woli.

W naszym sklepie posiadamy wózki platformowe osiatkowane, a także z pełną zabudową wykonaną z blachy. Dostępne są modele o różnej liczbie ścian, co pozwala dostosować wózek do rodzaju przewożonego asortymentu. Niektóre wózki skrzyniowe oraz siatkowe mają długą, otwieraną do połowy burtę.

Wózki skrzyniowe — gdzie się najlepiej sprawdzają?

Gdzie najlepiej sprawdzi się wózek siatkowy na kółkach? Tego typu sprzęt świetnie spełni swoją funkcję w różnego typu firmach, w których zachodzi potrzeba przenoszenia towaru pomiędzy pomieszczeniami lub w obrębie jednej hali. Wózki siatkowe doskonale usprawnią pracę w magazynach, hurtowniach czy halach przemysłowych, nadają się także do sklepów jako sprzęty pomocne w zatowarowaniu sklepowych półek.

Obudowana konstrukcja wykonana z trwałych materiałów sprawia, że wózki skrzyniowe doskonale ochronią transportowany towar przed przypadkowym wypadnięciem czy uszkodzeniem. Dzięki temu w wózkach osiatkowanych można przewozić przedmioty wykonane z papieru, takie jak kartonowe pudła, książki czy czasopisma.

Najczęstszym zastosowaniem wózków platformowych osiatkowanych jest jednak przemysł odzieżowy. Rollkontenery są na tyle pojemne, że umożliwiają przewóz dużej ilości ubrań czy tekstyliów za jednym razem. 

Wózki siatkowe — nasza oferta

ESTIDA to firma, która zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy wyposażenia warsztatów, magazynów, hurtowni, pracowni i zakładów produkcyjnych. Dzięki zaangażowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby cechuje nie tylko ponadprzeciętna jakość, ale także wyjątkowa estetyka.

W ofercie posiadamy różne modele wózków magazynowych. U nas zaopatrzysz się także w:

Pokazuje 1 - 28 z 42 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus