Promocje

Jest 16 produktów.

Wózki transportowe aluminiowe - dwukołowe taczki

Aluminiowe

Wózek transportowy aluminiowy to niezastąpione narzędzie, które wyróżnia się wszechstronnych zastosowaniem. Wykorzystując aluminiowy wózek transportowy można wygodnie przetransportować nawet bardzo ciężkie ładunki. W tej kategorii przedstawiamy propozycje wózków transportowych z aluminium, które warto zakupić.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Wózek transportowy aluminiowy od Estida

Wózek aluminiowy transportowy jest przeznaczony zarówno do małogabarytowego transportu, jak i do przewożenia cięższych pakunków. Połączenie dużej nośności i niewielkiej wagi sprawia, że taczki aluminiowe są łatwe w użytkowaniu, a manewrowanie nie jest skomplikowanym zadaniem. Wózek transportowy aluminiowy od Estida wyróżnia się charakterystyczną budową: konstrukcja wykonana jest z rur aluminiowych, natomiast podest do transportu ma formę aluminiowej łopaty. Taka budowa sprawia, że taczka aluminiowa jest niezwykle lekka, a jednocześnie stabilna. 

Aluminiowy wózek transportowy znajduje zastosowanie w wielu branżach – od browarnictwa i branży spożywczej, przez fabryki i przemysł, aż po branżę motoryzacyjną i spedycję. Te uniwersalne wózki aluminiowe sprawdzą się również w wielu innych sektorach gospodarki, dzięki czemu cieszą się tak dużą popularnością. Ważną cechą wózków aluminiowych transportowych jest opcja złożenia, dzięki czemu wózek jest łatwy w przechowywaniu. To sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas przeprowadzek, remontów czy prac warsztatowych w garażu.

Jakie wózki aluminiowe są dostępne w ofercie Estida?

Jeśli zależy Ci na niezawodnych i wytrzymałych narzędziach magazynowych, to wózek dwukołowy aluminiowy Estida powinien Cię zainteresować. Jest to produkt, który wyróżnia się solidną konstrukcją, estetycznym wyglądem, a także sporym zakresem udźwigu transportowanego towaru. W asortymencie Estida znajdziesz bowiem wózki, których udźwig sięga nawet 250 kg. Rękojeść jest bardzo poręczna i umożliwia wygodne oraz bezpieczne manewrowanie wózkiem. Nasze taczki aluminiowe zostały wyposażone także w duże koła, które pozwalają na poruszanie wózkiem nawet po nierównej powierzchni.  

Wózki magazynowe z oferty Estida to jedna z wielu kategorii, na które warto zwrócić uwagę. Proponujemy również funkcjonalne wózki dwukołowe oraz bardziej skonkretyzowane produkty, takie jak np. wózek schodowy. Sprawdź, jakie systemy magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego znajdziesz w sklepie internetowym Estida. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty, atrakcyjnych cen i profesjonalnej obsługi klienta!

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus