Pod adresem siedziby firmy nie mieści się magazyn, nie ma możliwosci zobaczenia oferowanych produktów.

WARUNKI OGÓLNE

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE WYRAŻACIE PAŃSTWO ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

ZGODNIE Z ZAMIESZCZONĄ NA STRONIE POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

1. Zamówienia prosimy składać telefonicznie lub pisemnie za pośrednictwem poczty e-mail na adres: biuro@estida.net.pl

 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

3. Telefonicznie firma czynna jest od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach 8.00 – 16.00.

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

5. Zamówienie powinno zawierać następujące informacje: nazwa produktu (nr katalogowy, kolorystyka itp.), ilość, imię i nazwisko, dane firmy, adres dostawy, numer telefonu do osoby kontaktowej.

6. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo informację zwrotną, wysłaną pocztą elektroniczną na podany w zamówieniu adres e-mail, stanowiącą informację o poprawnie złożonym zamówieniu.

7. Zamawiający może korygować złożone zamówienie tylko do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia.

8. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

9. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy ESTIDA.

10. Ceny na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich (przy każdym produkcie wyświetla się cena netto oraz brutto z podatkiem VAT).

11. Cena podana przy każdym towarze jest wyłącznie informacją handlową i nie jest ofertą w myśl art. 66, par 1 Kodeksu Cywilnego. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów i możliwości wystąpienia błędnych cen. 

DOSTAWA:

12. Ze względu na specyfikę produktów (nietypowe wymiary, waga itp.) sposób dostawy oraz koszt transportu ustalany jest indywidualnie na etapie określenia zapotrzebowania bądź weryfikacji zamówienia.

13. W większości produktów termin realizacji wynosi maksymalnie 7 dni roboczych. Każdorazowo termin dostawy jest uzgadniany indywidualnie, tym bardziej w przypadku przystąpienia do realizacji zamówień nietypowych lub opiewających na większe ilości.

PŁATNOŚCI:

14. Płatność dokonywana jest przelewem na rachunek bankowy firmy ESTIDA po akceptacji zamówienia na podstawie wystawionej fv proforma a przed wysłaniem towaru do Klienta.

Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: PL 23 1050 1533 1000 0097 2659 7298

DOKUMENT SPRZEDAŻY:

15. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Dokument wystawiany jest w dniu wysyłki towaru. 

16. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. 

REKLAMACJE:

17. Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę ESTIDA są wyrobami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski (informacja co do okresu gwarancji umieszczona jest w szczegółowym opisie produktów).

18. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (faktura VAT). 

19.  Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie – na adres email: biuro@estida.pl w tytule: REKLAMACJA.

20. W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności, data oraz nr zamówienia, data doręczenia produktu, data wystąpienia wady, dane kontaktowe Zamawiającego, wskazanie żądania wraz z własnoręcznym podpisem.

21. Utrata gwarancji następuje w momencie użytkowania wyrobu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją obsługi, naprawami lub przeróbkami we własnym zakresie oraz uszkodzeniami powstałymi z winy użytkownika. Gwarancja nie obejmuje zużycia powstającego w trakcie użytkowania wyrobów.

22. Niniejsze ogólne warunki handlowe mają zastosowanie do wszystkich umów kupna - sprzedaży dotyczących dostawy towaru według oferty ESTIDA zawartych między odbiorcą i dostawcą.

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

   

  Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus