Promocje

Jest 12 produktów.

Szafy strażackie ubraniowe OSP - metalowe

Szafy strażackie

Szafy strażackie to niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe wyposażenie, które musi znaleźć się w każdej remizie. W ofercie Estida przygotowaliśmy m.in. szafki ubraniowe OSP, które są pojemne i trwałe, dzięki czemu świetnie nadają się do codziennego użytkowania. Wyróżnia je przede wszystkim solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów. Co więcej, każda szafka ubraniowa strażacka posiada otwory w podłodze odprowadzające wodę.

Na szafie znajduje się też praktyczny uchwyt na hełm strażacki. To wszystko sprawia, że oferowane w sklepie internetowym Estida szafy strażackie są istotną inwestycją w bezpieczeństwo i komfort pracy strażaków. Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnymi modelami szaf strażackich i do wyboru idealnego wariantu do konkretnych potrzeb. 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Szafy strażackie dostępne w ofercie sklepu internetowego Estida

Każda szafa strażacka z naszej oferty to wytrzymały i praktyczny mebel, którego nie może zabraknąć w remizie. Oprócz tego, że oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości blachy, to dodatkowo posiadają solidny zamek cylindryczny renomowanego producenta. Do każdego zamka są dostępne dwa klucze w komplecie (w systemie klucza master). Takie zabezpieczenie pozwala skutecznie chronić zawartość szafy przed niepowołanymi osobami. Ponadto w każdej komorze metalowej szafy strażackiej znajduje się drążek i zawieszki, na których można w wygodny sposób powiesić ubrania. 

Jakie szafki na ubrania strażackie są dostępne w tej kategorii? Proponujemy zarówno kompaktowe, wąskie modele o wymiarach 320 x 480 mm, jak i szafy z pięcioma przegrodami o wymiarach 1480 x 480 mm. Dzięki temu można wyposażyć zarówno małą remizę, jak i dużą siedzibę Straży Pożarnej. 

Szeroki wybór produktów dostępnych online od Estida

Jeśli zainteresowały Cię szafki strażackie metalowe dostępne w tej kategorii produktów, to zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem oferowanym przez sklep internetowy Estida. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości systemów magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby dopasować optymalne rozwiązanie do konkretnych potrzeb.

W ofercie dostępne są wyroby standardowe, jednak na życzenie klienta możemy spersonalizować zamówienie i udoskonalić wcześniejsze rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami:

 ∙ szafy metalowe,
 ∙ szafki BHP,
 ∙ szafy gospodarcze.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus