Promocje

Jest 16 produktów.

Wózki ogrodowe, przyczepy rowerowe - platformowe na pompowanych kołach

Wózki ręczne

Stabilne wózki ręczne – poznaj asortyment Estida

Chcesz zaopatrzyć swoje miejsce pracy w specjalistyczne wózki ręczne? A może interesuje Cię wózek ogrodowy? W naszej ofercie dostępne są wózki platformowe, wózki transportowe ręczne czy przyczepki do rowerów, które mają dużą nośność i nadają się do przewozu różnego rodzaju towarów. Poznaj oferowane przez nas wózki i wybierz odpowiedni model dla siebie.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów


Stabilne wózki ręczne – poznaj asortyment Estida

W Estida zapewniamy profesjonalne i praktyczne wyposażenie do magazynów, dostarczając Klientom stabilne wózki ręczne, a także wózki ręczne platformowe. To solidne konstrukcje wykonane z rur i kątowników stalowych z burtami bocznymi lub bez. Proponujemy wózki ręczne o różnym udźwigu oraz zróżnicowanej powierzchni użytkowej.

Dzięki temu Klienci mogą wybrać model, który najbardziej odpowiada ich potrzebom oraz wymaganiom. Poza wózkami magazynowymi oferujemy też przyczepy rowerowe.

Wózki ręczne transportowe

Transport ciężkich przedmiotów nie musi być trudnym logistycznie zadaniem — wystarczy wybrać wózek platformowy na pompowanych kołach z oferty online Estida. Każdy model jest malowany proszkowo farbą RAL 5010, co przekłada się na trwałość oraz estetyczny wygląd elementów stalowych przez długi czas.

Precyzyjne łożysko kulkowe i opcjonalne burty zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów, dzięki czemu wózek można wykorzystać na wiele sposobów. Lekka stalowa konstrukcja jest w stanie udźwignąć towar o wadze nawet 400 kg. W ofercie sklepu internetowego Estida jest dostępny, nie tylko wózek platformowy z kołami pompowanymi, ale również wersja na kołach gumowych.

Przyczepki do roweru transportowe

W naszej ofercie posiadamy wózki dwukołowe do rowerów, które ułatwiają przewożenie ciężkich ładunków w prosty sposób. Spawana konstrukcja stalowa, reflektory bezpieczeństwa, zacisk mocujący w zestawie oraz solidny uchwyt sprawiają, że lekka przyczepa rowerowa transportowa jest produktem najwyższej jakości. Doskonale nadaje się do przewożenia materiałów o wadze do 150 kg, dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Stabilność ładunków gwarantuje natomiast powierzchnia użytkowa oraz burty z antypoślizgowej sklejki.

Jak wybrać odpowiedni wózek ręczny?

Wybierając wózek ręczny, należy zwrócić uwagę na kilka czynników, które zapewnią wygodę i efektywność pracy:

  • Udźwig: dopasuj udźwig wózka do ciężaru przewożonych materiałów.
  • Rozmiar i powierzchnia użytkowa: zastanów się, jak duże przedmioty będziesz transportować.
  • Rodzaj kół: koła pompowane oferują lepszą amortyzację na nierównych powierzchniach, natomiast koła gumowe są bardziej odporne na pęknięcia.
  • Konstrukcja: stalowa konstrukcja gwarantuje wytrzymałość, ale ważne jest, aby była ona również lekka, by ułatwić manewrowanie.

Dlaczego warto wybrać wózki ręczne z oferty Estida?

W Estida dbamy o to, aby nasze wózki ręczne spełniały wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy szeroki wybór modeli, które są przystosowane do różnych zastosowań – od magazynowania po prace ogrodowe. Nasze wózki towarowe charakteryzują się trwałością, stabilnością oraz łatwością w użytkowaniu. Zapewniamy również fachowe doradztwo i wsparcie w wyborze odpowiedniego modelu.

W asortymencie sklepu internetowego Estida dostępne są również inne produkty, wśród których znajdują się:

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty! 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus