Promocje

Jest 16 produktów.

Wózki ogrodowe, przyczepy rowerowe - platformowe na pompowanych kołach

Wózki ręczne

Stabilne wózki ręczne – poznaj asortyment Estida

Chcesz zaopatrzyć swoje miejsce pracy w specjalistyczne wózki ręczne? A może interesuje Cię wózek ogrodowy do pracy na działce lub w ogrodzie? W naszej ofercie dostępne są wózki platformowe, wózki transportowe ręczne czy przyczepki do rowerów, które mają dużą nośność i nadają się do przewozu różnego rodzaju towarów. Poznaj oferowane przez nas wózki i wybierz model dla siebie!

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów


Stabilne wózki ręczne – poznaj asortyment Estida

W Estida zapewniamy profesjonalne i praktyczne wyposażenie do magazynów, dostarczając Klientom stabilne wózki ręczne, a także wózki ręczne platformowe. To solidne konstrukcje wykonane z rur i kątowników stalowych z burtami bocznymi lub bez. Proponujemy wózki ręczne o różnym udźwigu oraz zróżnicowanej powierzchni użytkowej.

Dzięki temu Klienci mogą wybrać model, który najbardziej odpowiada ich potrzebom oraz wymaganiom. Poza wózkami magazynowymi oferujemy też przyczepy rowerowe. Warto zapoznać się z naszym pozostałym asortymentem i akcesoriami magazynowymi.

Wózki ręczne transportowe

Transport ciężkich przedmiotów nie musi być trudnym logistycznie zadaniem — wystarczy wybrać wózek platformowy na pompowanych kołach z oferty online Estida. Każdy model jest malowany proszkowo farbą RAL 5010, co przekłada się na trwałość oraz estetyczny wygląd elementów stalowych przez długi czas.

Precyzyjne łożysko kulkowe i opcjonalne burty zapewniają bezpieczeństwo przewożonych towarów, dzięki czemu wózek można wykorzystać na wiele sposobów. Lekka stalowa konstrukcja jest w stanie udźwignąć towar o wadze nawet 400 kg. W ofercie sklepu internetowego Estida jest dostępny nie tylko wózek platformowy z kołami pompowanymi, ale również wersja na kołach gumowych. 

Przyczepki do roweru transportowe

W naszej ofercie posiadamy wózki dwukołowe do rowerów, które ułatwiają przewożenie ciężkich ładunków w prosty sposób. Spawana konstrukcja stalowa, reflektory bezpieczeństwa, zacisk mocujący w zestawie oraz solidny uchwyt sprawiają, że lekka przyczepa rowerowa transportowa jest produktem najwyższej jakości. Doskonale nadaje się do przewożenia materiałów o wadze do 150 kg, dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Stabilność ładunków gwarantuje natomiast powierzchnia użytkowa oraz burty z antypoślizgowej sklejki. 

W asortymencie sklepu internetowego Estida dostępne są również inne produkty, wśród których znajdują się:

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty! 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus