Promocje

Jest 51 produktów.

Wózki półkowe magazynowe z 2, 3, 4, 5 półkami

Wózki półkowe

Wózki z półkami to niezbędny element wyposażenia powierzchni w wielu branżach. Służą do zagospodarowania pomieszczeń w sklepach, firmach czy halach produkcyjnych, są także niezastąpione w magazynach czy hurtowniach. Wózek półkowy magazynowy to nie tylko mebel służący do przechowywania różnego rodzaju produktów, ale także do przenoszenia rzeczy z miejsca na miejsce. Z tego powodu wózki z półkami idealnie sprawdzają się do obsługi hoteli, pensjonatów, a także szpitali, restauracji czy obiektów organizujących duże eventy. 

Wózki z półkami są również podstawowym elementem wyposażenia każdej hali magazynowej. Świetnie spełniają swoją funkcję wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przenoszenia ciężkich i delikatnych przedmiotów. Wózki z półkami to meble specjalistyczne, wyjątkowo wytrzymałe i stabilne, posiadające szereg zabezpieczeń, takich jak blokady na kółkach uniemożliwiające przypadkowe przemieszczenie się wózka. Są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymujących duże obciążenia, co sprawia, że za ich pomocą możemy transportować ciężkie kartony, garnki czy talerze. 

Wózki półkowe z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach o dużej wilgotności czy niskiej temperaturze, takich jak chłodnie, zaplecza sklepów, kuchnie, pralnie i wiele, wiele innych.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 51 elementów

Wózek półkowy magazynowy — konstrukcja i cechy charakterystyczne

Wózki z półkami charakteryzują się mocną stalową konstrukcją, co sprawia, że tego rodzaju meble służą nam przez wiele lat i nie ulegają uszkodzeniom. Modele wózków półkowych dostępnych w ofercie naszego sklepu posiadają konstrukcję podłogi wykonaną z innowacyjnego profilu stalowego.

Wózki magazynowe są również wyposażone w półki z płyty drewnopodobnej w okleinach dostępnych w różnych wzorach i kolorach. Półki są zawieszane, można je zdejmować i zamieniać. Ich udźwig zależy od wybranego modelu wózka — posiadamy wózki z półkami, które mogą utrzymać towar nawet do 500 kg!

Wózek magazynowy z półkami to produkt ergonomiczny, o wysokich walorach użytkowych. Można nim manewrować nawet w ciasnych, wąskich pomieszczeniach. Kółka posiadają niebrudzący bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, co zapobiega niszczeniu podłogi. Cała konstrukcja wózka z półkami jest odporna na wstrząsy czy uderzenia, dzięki czemu sprzęt służy nam przez długie lata.

Wózki półkowe — najpopularniejsze rodzaje

Bez wątpienia najważniejszą zaletą omawianych wózków jest ilość posiadanych półek. To wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie pozwala na przechowywanie i transportowanie wielu przedmiotów jednocześnie. Dzięki półkom towar nie musi być ustawiany jeden na drugim, co mogłoby prowadzić do uszkodzeń — wystarczy ułożyć przedmioty na różnych poziomach wózka.

Najczęściej dostępne w sprzedaży są:

• wózki 2-półkowe,
• wózki 3-półkowe,
• wózki 4-półkowe,
• wózki 5-półkowe.

Ilość półek zależy od naszego zapotrzebowania — wybierz model, który spełni wymagane oczekiwania. Jeśli szukasz wózka półkowego do obsługi lokalu gastronomicznego, wybierz mniejszy, 2- lub 3-półkowy model. Gdy potrzebujesz większego wózka do wyposażenia wysokiej przestrzeni magazynowej, postaw na meble z czteroma lub nawet pięcioma półkami.

Wózki półkowe — nasza oferta

ESTIDA to firma, która zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy wyposażenia warsztatów, magazynów, pracowni i zakładów produkcyjnych. Dzięki zaangażowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby cechuje nie tylko ponadprzeciętna jakość, ale także wyjątkowa estetyka.

W ofercie posiadamy różne rodzaje wózków magazynowych półkowych — wózki półkowe niskie, wysokie, z nachylanymi półkami oraz z opcją zabudowania do wyboru o zróżnicowanych parametrach. U nas zaopatrzysz się także w:

• wózki magazynowe — szczególnie polecamy wózek magazynowy piętrowy,

Pokazuje 1 - 28 z 51 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus