Promocje

Jest 30 produktów.

Corletta - magazynowe wózki meblowe

Corletty

Szukasz międzysektorowego rozwiązania do transportowania? Corletta to typ wózka magazynowego, który umożliwia bezpieczny transport i służy do magazynowania różnego rodzaju materiałów oraz towarów. W naszym sklepie internetowym dostępna jest corletta magazynowa w wielu wariantach, wśród których znajdziesz produkty dopasowane do konkretnych zadań.

Oferowane przez nas wózki magazynowe corletta to nie tylko wózki magazynowe ułatwiające przewożenie towarów o niestandardowych parametrach. To także sposób na uzyskanie przestronnej i komfortowej przestrzeni magazynowej, dzięki możliwości skanowania towarów bezpośrednio na wózkach. To wygodne rozwiązanie sprawia, że wózek corletta jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Sprawdź, jakie warianty oferujemy i dlaczego warto się na nie zdecydować!

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów

Oferta przedsiębiorstwa internetowego ESTIDA

Corletty, które prezentujemy, charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, bezpiecznym i łatwym w obsłudze systemem jezdnym oraz hamulcowym, a także licznymi możliwościami konfiguracji. Nasze corletty można piętrować czy umieszczać na regale, dzięki czemu z łatwością znajdziesz zastosowanie dla tego typu wózka transportowego. Co więcej, nieużywana corletta nadaje się do złożenia, co ułatwia przechowywanie wózka w magazynie wtedy, kiedy nie jest potrzebny. Duży udźwig pozwala natomiast na transportowanie i magazynowanie nawet bardzo ciężkich towarów. 

W sprzedaży posiadamy zarówno corletty o charakterze uniwersalnym, przystosowane do transportu składowania rozmaitych materiałów, jak i corletty dedykowane, przystosowane do przewozu np. mebli, rowerów czy wartościowych przedmiotów. Corletta meblowa to świetne rozwiązanie np. podczas przeprowadzki lub do wykorzystania w magazynach meblowych producentów mebli tapicerowanych. Mocna i stabilna konstrukcja jest nie tylko wytrzymała, ale również lekka i łatwa w manewrowaniu. Dzięki wykorzystaniu metody malowania proszkowego materiał corletty jest zabezpieczony przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. 

Dlaczego warto wybrać corletty od ESTIDA?

Poszukujesz sposobu na kompleksowe wyposażenie magazynów? Nasze corletty i wózki magazynowe sprawdzą się doskonale! To jednak nie wszystko, co obejmuje oferta online ESTIDA. Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości systemy magazynowe i wyposażenie warsztatowe. Znajdziesz tu m.in.:

Tak bogata oferta pozwala na dopasowanie wyposażenia do charakteru działalności i konkretnych zadań.

Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością, bezawaryjnością oraz rozsądną ceną. Oprócz stałego asortymentu realizujemy również zamówienia niestandardowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Pokazuje 1 - 28 z 30 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus