Promocje

Jest 50 produktów.

Regały warsztatowe metalowe - na kółkach, wiszące, z pojemnikami

Regały warsztatowe

Każdy warsztat, magazyn lub sklep z dowolnymi artykułami oprócz funkcji typowo usługowej, powinien także zapewnić kompleksowe warunki do przechowywania narzędzi, towarów lub dowolnych innych przedmiotów. W ofercie firmy Estida znajda Państwo najwyższej jakości regały warsztatowe, wykonane z wytrzymałego i odpornego metalu. Charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której magazynowanie dowolnego rodzaju narzędzi i przedmiotów będzie łatwe i komfortowe jak nigdy wcześniej.

Dostępne w naszej ofercie metalowe regały warsztatowe służą do składowania pojemników, opakowań z płynami, opraw narzędziowych czy narzędzi. Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby regały warsztatowe z naszej oferty łączyły w sobie funkcjonalność, najwyższą jakość oraz nowoczesny design.

Wyposażenie magazynów – Poznań

Bogaty asortyment naszych regałów magazynowych sprawia, że z naszej oferty każdy z Państwa bez problemu wybierze coś dla siebie. Posiadamy specjalne regały oraz stojaki do przechowywania metalowych prętów, regały na opony, skrzynki czy na pojemniki. W zależności od potrzeb i rodzaju przechowywanych przedmiotów, nasze regały warsztatowe charakteryzują się specjalistyczną konstrukcją, która nie tylko ułatwia załadunek i składowanie przedmiotów, ale jednocześnie poprawia ich bezpieczeństwo i zapobiega uszkodzeniom. W swojej ofercie posiadamy zarówno regały metalowe stacjonarne, jak i regały warsztatowe wyposażone w mechanizm jezdny z kółkami. Zapraszamy od zakupów!

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 50 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus