Promocje

Jest 44 produktów.

Szafki BHP metalowe - pracownicze, ubraniowe i socjalne

Szafy ubraniowe

Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów, cokół o wysokości 100 mm, drzwi z profilem wzmacniającym osadzone na ukrytych zawiasach. Malowanie proszkowe farbą RAL 7035.

Podkategorie

 • Moduł 300 mm

  Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów o szerokości modułu 300 mm. Malowanie proszkowe farbą RAL 7035.

 • Moduł 400 mm

  Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów o szerokości modułu 400 mm. Malowanie proszkowe farbą RAL 7035.

 • Ławki

  Solidna konstrukcja stalowa wykonana z wysokiej jakości profili stalowych, siedzisko ławki wykonane z estetycznej i mocnej sklejki lakierowanej. Ławki wolnostojące oraz pod szafy w wersji standardowej oraz wysuwane.

 • Zestawy szatniowe

  Prezentowane w poniższej kategorii meble metalowe będą stanowiły idealne wyposażenie szatni. Uniwersalna i stabilna konstrukcja w połączeniu z licznymi schowkami i odpowiednimi zabezpieczeniami pozwoli na kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia socjalnego. 

 • Szafy narciarskie

  Solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów. Korpus szafy wykonany z blachy #0,7 mm. Nogi szafy posiadają wysokość 160 mm. 

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 44 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus