Promocje

Jest 13 produktów.

Wózki schodowe transportowe - taczki

Do transportu po schodach

Chcesz zaopatrzyć się w wózek schodowy do transportu? W sklepie internetowym Estida dostępnych jest wiele rozmaitych propozycji, wśród których z łatwością odnajdziesz interesujący Cię produkt. Zachęcamy do zapoznania się z wózkami schodowymi z tej kategorii.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Czym jest wózek schodowy?

Wózek schodowy transportowy to narzędzie, które przeznaczone jest do transportowania różnego rodzaju ładunków. Od klasycznego wózka różni się charakterystyczną konstrukcją, która umożliwia transport po schodach, krawężnikach czy innych przeszkodach. Dzięki temu taczka schodowa znajduje zastosowanie w wielu rozmaitych branżach i gałęziach przemysłu np. w firmach budowlanych, remontowych lub instalarskich. Wózek schodowy jest też często wykorzystywany przez kurierów, którzy pracują w branży transportowej. 

Wózek transportowy schodowy od Estida

W naszej ofercie znajdują się rozmaite modele taczek schodowych. Wózek transportowy schodowy dostępny w asortymencie sklepu internetowego Estida to produkt, który wyróżnia się stabilną, spawaną konstrukcją. Ponadto został wyposażony w wygodne uchwyty ochronne z tworzywa sztucznego, które umożliwiają komfortowe manewrowanie i bezpieczny transport.

W ofercie dostępne są różne warianty wózków schodowych, wśród których wyróżnić można te malowane RAL 5010 oraz wersje aluminiowe. W zależności od modelu wózek schodowy transportowy dostępny jest w wariancie z dwoma 3- lub 5-ramiennymi wieńcami kół. Masywne koła ułatwiają przewożenie ładunku pomiędzy piętrami, dzięki czemu użytkowanie wózka jest komfortowe.

Łopata jest wykonana z wysokiej jakości blachy, na której z łatwością można umieścić nawet bardzo ciężki ładunek. Co więcej, nasze wózki schodowe różnią się między sobą wymiarami łopaty oraz maksymalnym udźwigiem (nawet do 250 kg). Taczka schodowa od Estida posiada niebrudzący bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, który znajduje się na feldze z tworzywa. Trwałość i funkcjonalność wózka jest potwierdzona długą gwarancją do 12 lat. 

Oferta sklepu internetowego Estida

Asortyment naszego sklepu online to wysokiej jakości systemy magazynowania oraz wyposażenie warsztatowe, które sprawdzi się zarówno w pracy zawodowej, jak i do przydomowego warsztatu. Zapewniamy szeroką ofertę, która obejmuje takie produkty jak m.in.:

Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, dzięki czemu pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Skorzystaj z atrakcyjnych cen, bezpiecznej przesyłki oraz indywidualnej wyceny. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus