Promocje

Jest 38 produktów.

Wózki do mebli - transportu, przewożenia

Wózki meblowe

Wózek do mebli jest przydatnym narzędziem podczas transportu i magazynowania ciężkich towarów lub materiałów. Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach, dlatego jest chętnie wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców czy właścicieli firm. W ofercie sklepu internetowego Estida dostępny jest wózek do transportu mebli stworzony do ich przewożenia w różnych konfiguracjach do wyboru.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 38 elementów

Wózek do mebli od Estida

Tego rodzaju wózki przeznaczone są do transportu elementów wyposażenia wnętrza oraz mebli o różnym gabarycie. Przydają się więc świetnie w trakcie przeprowadzki, remontu czy prac budowlanych. Z pomocą wózków do mebli wygodnie, a przede wszystkim bezpiecznie przetransportujesz meble o dużej wadze i sporej objętości, które trudno byłoby przenieść własnymi siłami. To przekłada się na szybkość i sprawność wykonywanych prac, dzięki czemu prędko załadujesz i przeniesiesz niezbędne elementy. 

Idealny wózek do mebli powinien mieć odpowiednią powierzchnię załadunkową oraz cechować się udźwigiem adekwatnym do przewożonego towaru. W naszej ofercie znajdziesz wózki, których udźwig sięga nawet 900 kg! Ponadto nasze wózki do przewożenia mebli mają wytrzymałe koła, które ułatwiają manewrowanie i przewóz ładunków. Możesz zdecydować się na wersję z uchwytem lub bez, w zależności od konkretnych potrzeb. 

Wózek do przewożenia mebli – oferta online

Wózek do przewozu mebli sprawdza się nie tylko w branży budowlanej czy remontowej. Są powszechnie używane również przed dostawców i kurierów ze sklepów meblowych oraz pracowników magazynów z meblami. Duży wybór modeli wózków meblowych umożliwia dobór wariantu do warunków zakładu pracy czy potrzeb klientów indywidualnych. W ofercie Estida znajdziesz m.in. wózek meblowy do centrum logistycznego, sklepu detalicznego i hurtowego, stolarni, warsztatu, hali przemysłowej czy magazynu. 

Sklep internetowy Estida – co obejmuje oferta?

Zainteresowała Cię ta kategoria produktów? W Estida znajdziesz bogaty asortyment, który obfituje w solidne i wytrzymałe produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą – szczególnej uwadze polecamy:

Postaw na sprawdzone produkty stworzone z myślą o zaopatrzeniu magazynów i warsztatów. W Estida znajdziesz specjalistyczne wyposażenie, które zachwyci Cię funkcjonalnością i wytrzymałością, którą potwierdza wieloletnia gwarancja na nasze produkty. Skorzystaj z szerokiej oferty, atrakcyjnych cen i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 28 z 38 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus