Promocje

Jest 44 produktów.

Wózki półkowe, stołowe - transportowe

Wózki stołowe

Solidny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, o modułowej budowie — taki jest wózek półkowy dostępny w ofercie sklepu internetowego Estida. Przeznaczony jest do szybkiego transportu ciężkich przedmiotów, które trudno byłoby przewieźć w inny sposób. Wózek stołowy od Estida dostępny jest w różnych wariantach: może być z burtami, osiatkowany, z różną ilością półek czy drabinkami na różnej wysokości. Wytrzymały i niezawodny wózek magazynowy z naszej oferty to dobry wybór dla każdego, kto szuka nowoczesnych rozwiązań i ułatwienia w codziennej pracy. 

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 44 elementów

Wózki stołowe dostępne w naszej ofercie

Dostarczając naszym Klientom profesjonalne wyposażenie magazynów, szczególny nacisk położyliśmy na wózki magazynowe, czego efektem jest bogata oferta w tym zakresie. Wśród wielu kategorii i typów wózków używanych w magazynach szczególną popularnością cieszą się właśnie wózki stołowe. Nic dziwnego — mają szerokie zastosowanie, są precyzyjne i pozwalają przewozić nawet bardzo ciężki towar.

Dlaczego warto wybrać wózek stołowy od Estida?

Wzmocniona aluminiowa lub stalowa konstrukcja, łatwy w obsłudze i bezpieczny system jezdny wyposażony w niezawodne hamulce, a także półki wykonane z płyty drewnopodobnej lub sklejki – wszystkie nasze wózki stołowe charakteryzują się niezawodnością, wytrzymałością oraz niespotykanym dotychczas komfortem pracy. Wózki transportowe półkowe sprawdzą się w zakładach produkcyjnych czy w magazynach, ułatwiają bowiem pracę przy montażu, produkcji oraz na rampie.

Przekonaj się, że wózki stołowe są dobrym wyborem

Aby w pełni wykorzystać potencjał wózków stołowych Estida, warto zapoznać się szczegółowo z ofertą i wybrać produkt, który w największym stopniu sprosta Twoim oczekiwaniom. W bogatym asortymencie dysponujemy wózkami stołowymi lekkimi i ciężkimi, o dwóch, trzech lub czterech półkach, o udźwigu maksymalnym od 100 do 1000 kg. Dzięki temu wybrane akcesorium sprawdzi się zarówno w użytku amatorskim, jak i profesjonalnym. Duży zakres konfiguracji pozwala dostosować dany model do indywidualnych potrzeb oraz konkretnych zadań. 

Chcesz zamówić wózek transportowy półkowy z naszej oferty? W sklepie internetowym Estida gwarantujemy nie tylko szeroki wybór produktów, ale również pomoc w wyborze idealnego produktu. Sprawdź ofertę online, a także zapoznaj się z pozostałymi propozycjami od Estida:

Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu oraz składania zamówień online!

Pokazuje 1 - 28 z 44 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus