Promocje

Jest 41 produktów.

Wózki magazynowe piętrowe i regałowe

Wózki piętrowe

Dlaczego wózki piętrowe są niezbędnym wyposażeniem hali magazynowej? Utrzymanie porządku to podstawa sprawnego funkcjonowania każdej hali przemysłowej, produkcyjnej, hurtowni czy warsztatu. Mnogość elementów na tak dużej powierzchni wymaga uporządkowania i właściwego zagospodarowania przestrzeni. Możesz o to perfekcyjnie zadbać, inwestując w odpowiedni wózek magazynowy piętrowy

Wózki regałowe pozwalają na segregowanie różnych elementów czy narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem. Można na nich składować paczki i pudełka, w których będziemy przechowywać różnego rodzaju produkty. Dzięki temu nie tylko usprawnimy naszą pracę, ale też z łatwością i szybkością skompletujemy zamówienie czy odszukamy brakujący element.

Wózki piętrowe często są wyposażone w kółka, co umożliwia ich przenoszenie z miejsca na miejsce. Dzięki temu możemy szybko przebudować magazyn w zależności od zmieniających się potrzeb, a także sprawnie i bezpiecznie przewieźć materiały w wybrane miejsce, nie używając wiele siły. Wózki regałowe są zwykle wyposażone w wiele półek, a każda z nich posiada duży udźwig. Dzięki temu umieścisz wiele rzeczy w jednym miejscu bez obawy o przeciążenie wózka. Pozwala to także na zagospodarowanie wąskich i wysokich pomieszczeń.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 41 elementów

Wózek magazynowy piętrowy — gdzie najlepiej się sprawdzi?

Wózki piętrowe mają wyjątkowo szerokie zastosowanie w wielu branżach. Najczęściej są wykorzystywane na dużych powierzchniach magazynowych lub produkcyjnych, gdzie często zachodzi potrzeba przewozu różnego rodzaju elementów w wybrane miejsce. Każdy wózek magazynowy piętrowy dostępny w ofercie naszego sklepu jest wyposażony w ergonomiczne kółka, które umożliwiają sprawny transport.

Magazyny to niejedyne miejsce, gdzie wózki regałowe świetnie się sprawdzają. To także podstawa wyposażenia hoteli czy pensjonatów — usprawniają sprzątanie obiektów noclegowych, a także pomagają uporządkować produkty przeznaczone do utrzymania czystości. Nie zapominajmy także o gastronomii — wózki piętrowe to wręcz podstawa przechowywania artykułów spożywczych. Idealnie nadają się jako wyposażenie zaplecza restauracji, baru czy stołówki. Doskonale spełniają także swą rolę w szpitalach czy sanatoriach jako sprzęty pomocne w przewożeniu posiłków, czy zbieraniu naczyń.

Inne powierzchnie, które trudno sobie wyobrazić bez wózka piętrowego, to między innymi sklepy, poczty, biblioteki, archiwa czy firmy kurierskie. Wózki regałowe sprawdzą się także w domowych piwnicach czy garażach do przechowywania narzędzi.

Wózek piętrowy — zalety stosowania

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości wózek magazynowy piętrowy? Główne zalety wózków piętrowych do magazynu to:

 solidna, a zarazem lekka konstrukcja – wózki regałowe są przeznaczone do przechowywania i transportu ładunku o dość sporej wadze; najbardziej wytrzymałe modele są w stanie udźwignąć do 500 kg,
 prosty i bezpieczny sposób użytkowania — umożliwiają go obrotowe kółka, za których pomocą możesz dowolnie manewrować wózkiem nawet na wąskich i nieustawnych przestrzeniach; dodatkowo wózki są wyposażone w blokady kółek, co zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się mebla. Niektóre modele wózków posiadają specjalne mechanizmy kółek, które zapobiegają wplątywaniu się różnego rodzaju włókien mogących utrudniać transport,
 wszechstronność – wózki regałowe mogą być stosowane do składowania i przewożenia różnego rodzaju ładunków, paczek, skrzynek czy kanistrów.

Wózki piętrowe — nasza oferta

ESTIDA to firma, która zajmuje się dostarczaniem najwyższej klasy wyposażenia warsztatów, magazynów, pracowni i zakładów produkcyjnych. Dzięki zaangażowaniu oraz wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby cechuje nie tylko ponadprzeciętna jakość, ale także wyjątkowa estetyka.

W ofercie posiadamy różne rodzaje wózków piętrowych. U nas zaopatrzysz się także w:

Pokazuje 1 - 28 z 41 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus