Promocje

Jest 31 produktów.

Wózki do przewozu paczek

Wózki do paczek

Szukasz stabilnych i wytrzymałych sposobów na bezpieczny transport paczek? Wózek na paczki od Estida będzie doskonałym wyborem. W Estida dbamy o najbardziej indywidualne potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmująca wyposażenie magazynów, a w szczególności wózki magazynowe jest tak bogata. Oferujemy kilkanaście kategorii i rodzajów wózków magazynowych, w tym także wózki do paczek. Są to specjalne wózki, używane do szybkiego, bezpiecznego i komfortowego przewozu paczek i przesyłek o dowolnych rozmiarach i kształtach.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 31 elementów

Wózek do przewożenia paczek od Estida

Wózek do paczek wykorzystywany jest m.in. w sklepach, hurtowniach, centrach logistycznych, punktach przeładunkowych, na poczcie czy w wielu innych miejscach, gdzie liczy się sprawny, wygodny i pewny przewóz paczek. Oferowany przez firmę Estida wózek do przewozu paczek wykonany jest z profili stalowych, z platformą z płyty drewnopodobnej, pomalowany farbą proszkową RAL 5010. Wózki do przewozu paczek z naszej oferty ułatwiają oraz usprawniają zarówno proste, jak i najbardziej skomplikowane operacje logistyczne i transportowe.

Jaki wózki do przewozu paczek znajdują się w tej kategorii?

Oferta Estida jest bardzo bogata pod względem rozmaitych modeli i wariantów wózków przewozowych. Znajdziesz tu takie produkty jak m.in.:

  • składany wózek do transportu paczek, który z łatwością przechowasz nawet na ograniczonej przestrzeni,
  • wózek systemowy o udźwigu do 400 kg,
  • niski wózek z 3 ścianami do bezpiecznego przewozu większych gabarytów,
  • kontener na kółkach z dwoma pasami spinającymi, które zwiększają komfort załadunku i wyładunku oraz zwiększają bezpieczeństwo,
  • wózek do kartonów o udźwigu do 500 kg, wyposażony jest w wygodne uchwyty do łatwej obsługi wózka.

Oferta online Estida – sprawdź już dziś!

Bogata oferta naszych wózków do paczek obejmuje m.in.: wózki do skrzynek, gazet i zgrzewek, opakowań kartonowych oraz wielu innych produktów. Nasz asortyment to wysokiej jakości wyposażenie warsztatów i magazynów, w tym również:

Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Asortyment Estida wyróżnia się ogromnym wyborem produktów, które spełniają najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pewność, że Twój magazyn, warsztat, sklepowe zaplecze czy przydomowy garaż jest wyposażony w to, co najlepsze. Zainteresowała Cię nasza oferta? Skorzystaj z szerokiego asortymentu, atrakcyjnych cen i profesjonalnej obsługi sprzedażowej. Zrób zakupy w sklepie online Estida – zapraszamy również do kontaktu!

Pokazuje 1 - 28 z 31 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus