Promocje

Jest 77 produktów.

Regały półkowe magazynowe

Regały półkowe

Prezentowane w tej kategorii metalowe regały półkowe zostały wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe, dokładne i stabilne. Meble te znakomicie spełnią swoją funkcję nie tylko w różnego rodzaju magazynach, farbykach czy halach produkcyjnych, ale mogą być z powodzeniem użytkowane również w warsztatach oraz przydomowych garażach.
Każdy regał półkowy został poddany próbie wytrzymałościowej, która potwierdziła deklarowane obciążenie. W ofercie posiadamy zarówno funkcjonalne regały metalowe, jak i meble wyposażone w półki z płyty wiórowej. Z wszystkimi modelami prezentowanych mebli, takich jak wytrzymałe i trwałe metalowe regały, można zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z firmą – Estida Poznań. Regały są dostępne w wersji skręcanej lub zaczepowej z półkami metalowymi lub z płyty wiórowej o różnych parametrach technicznych. Dzięki temu każdy z klientów może dopasować produkt pod swoje indywidualne potrzeby, by czerpać jak najwięcej z konstrukcji metalowych regałów. Malowane proszkowo na kolor RAL 7035 - popiel. Do każdego regału metalowego istnieje możliwość dokupienia dodatkowych półek w naszym sklepie.

  • Regały skręcane
  • Regały zaczepowe

Podkategorie

  • Regały skręcane

    Regały półkowe skręcane za pomocą śrub 6 x 12 mm z półkami metalowymi lub z płyty wiórowej. Dostępne w różnych konfiguracjach. Malowane proszkowo RAL 7035 - popiel.

  • Regały zaczepowe

    Regały półkowe zaczepowe z półkami metalowymi lub z płyty wiórowej. Dostępne w różnych konfiguracjach. Malowane proszkowo RAL 7035 - popiel.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 77 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus