Promocje

Jest 16 produktów.

Wózki do skrzynek - transportowe pod palety

Wózki pod paletę

Masz do czynienia z ciężkim towarem, który wymaga zastosowania sprzętu wytrzymałego na duże obciążenia? Wózek do skrzynek i palet dostępny w ofercie online ESTIDA to nowoczesne oraz wytrzymałe rozwiązanie. Praktyczny wózek na skrzynki wykonany jest ze stali, dzięki czemu bez problemu utrzyma nawet duże ciężary. W naszym asortymencie przygotowaliśmy szeroki wybór wózków, które dostosowane są do konkretnych zadań. Dzięki temu dopasujesz wariant do specyfiki swojej branży oraz charakteru wykonywanych czynności. Wózki pod palety nadają się do przewożenia ciężkich gabarytów, skrzyń oraz pudeł o różnej wielkości.

Wszechstronne zastosowanie sprawia, że wózek transportowy na skrzynki doskonale sprawdzi się w magazynach, hurtowniach czy sklepowych zapleczach. Znajdź wózek do przewożenia skrzynek dla siebie i skorzystaj z atrakcyjnej oferty ESTIDA!

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Solidny wózek do skrzynek od ESTIDA

Sprzedawane przez nas wózki magazynowe i transportowe to produkty wysokiej jakości, stworzone w solidny i przemyślany sposób. To umożliwia bezpieczny, wygodny i łatwy transport skrzynek narzędziowych zarówno pojedynczo, jak i w stosie. Każdy wózek do przewozu skrzynek jest ergonomiczny i wyposażony w lekko poruszające się kółka, co znacznie usprawnia transport. To nie tylko ułatwienie codziennej pracy, ale również przyspieszenie całego procesu przewożenia ładunków. 

Oprócz różnego rodzaju wózków warsztatowych nasz sklep proponuje również wózki pod paletę lub pod skrzynię. Są to stabilne konstrukcje stworzone z kątowników stalowych. Oferujemy także nadstawki paletowe z 2 ramami, wyposażone w narożne uchwyty dźwigowe. Dzięki malowaniu proszkowemu RAL nasze produkty są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy nadstawki paletowe lub pod skrzynię, które charakteryzują się różną powierzchnią użytkową. Nasi klienci mogą też wybierać spośród produktów o zróżnicowanym udźwigu.

Bogata oferta online ESTIDA

Nasz wózek transportowy do skrzynek to nieodzowne wyposażenie hali produkcyjnej, magazynu, hurtowni, sklepu, pracowni czy zakładu produkcyjnego. W ofercie online znajdziesz wiele innych przydatnych sprzętów, takich jak np. corletta, przyczepy przemysłowe, wózki dwukołowe czy wózek diagnostyczny. Szeroki wybór produktów umożliwia dostosowanie produktu do konkretnych zadań oraz specyfiki branży. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu ESTIDA w zakresie wózków warsztatowych oraz zaopatrzenia magazynu. Skorzystaj z rozsądnych cen i bogatego asortymentu – zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Sprawdź naszą ofertę: 

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus