Promocje

Jest 35 produktów.

Wózki ESD - przewodzące ładunki elektryczne

Wózki przewodzące ładunki elektryczne

Wózki ESD posiadają przewodzącą ładunki elektryczne konstrukcję, co stanowi istotne zabezpieczenie dla wrażliwych na nie towarów elektronicznych. Zarówno same ładunki, jak i wynikające z nich wyładowania mogą bowiem doprowadzić do uszkodzenia i zniszczenia niektórych produktów. W czasie transportu, gdy przejeżdżamy wózkiem przez różnego rodzaju podłoża, może dojść do naładowania użytkownika, a także samego urządzenia, które wykorzystujemy do przewożenia ładunków. Przepięcia w takiej sytuacji mogą doprowadzić do poważnych awarii lub sprawić, że sprzęt nie będzie się już nadawał do użytku. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego wózka lub platformy transportowej. 

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 35 elementów

Standardy bezpieczeństwa dla wózków transportowych do elektroniki

W naszej ofercie znajdziesz wózki ESD, które spełniają wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa, zapewniają one, że takie delikatne towary są chronione m.in. przed uszkodzeniami przepięciowymi zgodnie z normą EN 61340. Ich wykorzystanie gwarantuje odpowiednie transportowanie każdego rodzaju sprzętu, nawet jeśli wymagania dotyczące ochrony są bardzo wysokie, 

Gdzie mogą być wykorzystywane wózki ESD przewodzące ładunki elektryczne?

Wykorzystanie wózków przewodzących ładunki elektryczne pozwala na uniknięcie ładunków statycznych, co w wielu miejscach okazuje się niezwykle istotne. Z pewnością takie urządzenia transportowe znajdą zastosowanie w magazynach, warsztatach i innych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest przewożenie tworzyw i sprzętu elektrycznego. Jeśli więc w Twojej firmie konieczne jest bezpieczne przenoszenie takich urządzeń koniecznie postaw na nasz wysokiej jakości wózek transportowy ESD

Jak zbudowane są wózki ESD?

Ich konstrukcja składa się z najwyższej jakości profili stalowych oraz platformy, która przewodzi ładunki elektryczne, a wykonana jest z płyty wiórowej. Jest ona pomalowana farbą z palety RAL, która również posiada powłokę przewodzącą ładunek elektryczny. Dostępne w naszej ofercie są wózki o różnej nośności, mogą również posiadać dodatkową półkę. Ich dokładne wymiary zależne są od potrzeb magazynowych oraz uwarunkowań. Jako producent jesteśmy w stanie dostarczyć wózki o różnych wymiarach i funkcjonalności dostosowane do potrzeb naszych klientów. 

Poznaj więcej szczegółów naszej oferty, znajdź wózek dopasowany do swoich potrzeb i sprawdź produkty w następujących kategoriach:

Pokazuje 1 - 28 z 35 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus