Promocje

Jest 21 produktów.

Wózki transportowe i platformowe składane

Wózki składane

Wózek transportowy składany to produkt stworzony z myślą o  mniejszych warsztatach, magazynach i innych miejscach, w których powierzchnia jest mocno ograniczona. Funkcjonalna budowa umożliwia składanie i rozkładanie uchwytów, powierzchni roboczych, a w przypadku piętrowych modeli, całych ścian.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Wózek transportowy składany – praktyczne rozwiązanie dla małych powierzchni

Wózki transportowe składane dostępne w sklepie ESTIDA wyróżnia jakość wykonania oraz funkcjonalność. Stalowa konstrukcja, podstawa z materiału drewnopodobnego oraz wysokiej jakości koła, zapewniają komfort użytkowania. Nasze produkty zostały dodatkowo pomalowane proszkowo, by zapewnić również odpowiedni poziom estetyczny. 

W naszej ofercie znajdziesz składany wózek platformowy, produkty ze składanymi uchwytami, a nawet całych ścian. Wszystko po to, by ułatwić Ci pracę i wyeliminować konieczność noszenia ciężkich produktów. Z wykorzystaniem naszych wózków z łatwością przetransportujesz paczki, skrzynki, lub inne przedmioty.

Składany wózek platformowy pozwalający na oszczędność miejsca

Wózki transportowe składane pozwalają oszczędzić miejsce w małych pomieszczeniach. Nie odbiera im to jednak funkcjonalności. W ofercie sklepu ESTIDA znajdziesz wózki składane transportowe o maksymalnym udźwigu od 80 kg do nawet 500 kg. Wybierając wózek, zwracaj uwagę na ten parametr. Odpowiednie dobranie udźwigu umożliwi bezpieczne transportowanie Twoich produktów. 

Wózek transportowy składany jest również genialnym rozwiązaniem do firm, w których transport paczek lub innych materiałów odbywa się okazjonalnie. Wózki składane można rozłożyć zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc mogą być przechowywane w pomieszczeniach gospodarczych, oparte o regały lub w miejscach mniej wykorzystanych. To rozwiązanie sprawdzi się również w biurach, gdzie co jakiś czas przeprowadzana jest archiwizacja dokumentów. Z wykorzystaniem wózków można cały proces przeprowadzić szybko i sprawnie. 

Sprawdzone rozwiązania do warsztatów i magazynów

Oferta ESTIDA obejmuje również inne, funkcjonalne wózki magazynowe. Mamy między innymi:

Znajdziesz też wózki półkowe, a także dopasowane do transportu różnego rodzaju produktów, jak skrzynki czy opony. Odpowiednio wybrany wózek transportowy, ułatwi i przyspieszy Twoją pracę. 

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych systemów magazynowania oraz wyposażenia warsztatowego. Od lat dostarczamy nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań, by ułatwić organizację pracy w ogromnych przedsiębiorstwach, dużych firmach, jak i mniejszych warsztatach. Nasze produkty sprawdzą się zarówno u profesjonalistów, jak i domowych amatorów majsterkowania. Zależy nam na funkcjonalności, a także estetyce. 

Wybierz produkty ze sklepu ESTIDA i ułatw sobie pracę!

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus